Archetypy Świętej Kobiecości – Mistyczka / Kapłanka 3.06.2023

 Archetypy Świętej Kobiecości – Mistyczka / Kapłanka 3.06.2023

                 Na czerwcowych warsztatach zaproszę Was do spotkania z archetypem Mistyczki i Kapłanki. Jest to część kobiecej natury, obecna w nas od zarania dziejów. To kapłanki służyły w słynnej wyroczni w Delfach, podtrzymywały ogień w świątyni Westy czy pełniły ważne funkcje w starożytnym Egipcie. Są obecne w mitach, legendach, opowieściach a także w historii. Jest to archetyp związany z poszukiwaniem odpowiedzi poza nami i tym co ziemskie. To część w nas odpowiedzialna za duchowe połączenie z Wszechświatem. To dzięki niej wierzymy, że istnieje jakaś wyższa siła, której możemy zaufać i zawierzyć nasz los, jakkolwiek byśmy jej nie nazwali. Mistyczka w nas potrafi poddać się, odpuścić kontrolę i wierzy, że wszystko, co się wydarza jest takie jak powinno być i dzieje się dla jej najwyższego dobra. Rozumie też, że jest jednością z Wszechświatem a co za tym idzie sama jest ucieleśnieniem boskości. To ona wzywa nas do zwrócenia się do wewnątrz, siedzenia w ciszy, medytacji, introspekcji, połączenia ze Źródłem. Kapłanka jest też strażniczką przejścia ze świata ziemskiego do duchowego. Poprzez ceremonie i rytuały, towarzyszące ludziom od początku cywilizacji, kapłanki sprowadzają sacrum na ziemię, pomagają nam połączyć się z tym co niematerialne, przynosząc spokój, ukojenie, akceptację, moc czy większe zrozumienie tego co nas spotyka. Kapłanka to także orędowniczka Prawdy – jest dla innych wzorem do naśladowania, żyje zgodnie z tym, w co wierzy dając temu świadectwo. Może być liderką i wspierać innych na ich ścieżce, ale nie musi. Współczesne kapłanki to świadome kobiety, potrafiące korzystać z rozmaitych narzędzi w celu głębszego połączenia ze sobą, swoją boskością oraz ze Źródłem. Podążają ścieżką serca w zgodzie z własnymi wartościami i przynoszą Światło gdziekolwiek pójdą.

                Podczas warsztatów porozmawiamy o tym do czego zaprasza nas archetyp Mistyczki / Kapłanki, jakie jakości nam przynosi i jak może wzbogacić nasze życie. Dowiemy się po co nam codzienne duchowe praktyki i poznamy niektóre z nich. Opowiemy sobie także jaki jest cień tego archetypu i wyzwania, które niesie. Będziemy pracowały poprzez dzielenie i dyskusję w kręgu, pracę z ciałem, wizualizację oraz malowanie i rytuał.

Kobiety, które zgłoszą się na warsztat otrzymają więcej informacji o tym jak się przygotować w wiadomościach prywatnych.

Kiedy?

3 czerwca (sobota) godz. 11.00-14:00

Czas trwania ok 3 godziny (w zależności od grupy i potrzeb).

Miejsce:

Studio Prana ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Inwestycja w siebie:

150 zł

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia, w tym dwuletniego kursu „Pełnia kobiecości” prowadzonego przez Komalę Sunder Amorim, obecnie asystentka Komali na tych warsztatach dla kobiet. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu oraz żyć pełnią swojego potencjału. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem J

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Więcej informacji o całym cyklu spotkań

Kolejne warsztaty będą się odbywać w przybliżeniu co miesiąc. Można uczestniczyć w każdym z nich niezależnie, ale najbardziej polecam uczestnictwo w całym cyklu, dzięki czemu poczujecie pełnię i bogactwo tego co Wam proponuję. Każdy z nich będzie wyjątkowy i pełny sam w sobie, ale razem są wielką bramą do kobiecego przebudzenia i odkrycia pełni swojej mocy.

Poniżej daty i prawdopodobne tematy (kolejność może ulec zmianie) kolejnych warsztatów z cyklu:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *