Zajęcia jogi on line

Zajęcia jogi on line
W związku z trwającą nadal pandemią, oprócz zajęć stacjonarnych będą kontynuowane także zajęcia online. Będę transmitowała zajęcia grupy, odbywające się poniedziałki i środy o 18:30 (godzina ta może ulec zmianie w zależności od liczebności grupy i nowych obostrzeń). Będziesz mogła/mógł wziąć w nich udział na żywo w tych godzinach lub odtworzyć nagranie w dowolnym czasie. Na grupie są dostępne opisane wszystkie zajęcia od początku listopada, więc gdybyście mieli ochotę poćwiczyć dodatkowo, będzie z czego wybierać 🙂 Zajęcia będą transmitowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Każdy kto wykupi duży karnet miesięczny na zajęcia stacjonarne 2x w tygodniu otrzyma dostęp do tej grupy.
Zajęcia będą trwały półtorej godziny i będą to zajęcia jogi dynamicznej (ruch zsynchronizowany z oddechem) w stylu vinyasa, zakończone relaksacją, pranajamą i/lub medytacją lub yin jogi.
UWAGA! Wszystkie osoby, które będą uczęszczały na moje zajęcia stacjonarne i wykupią duży karnet miesięczny (200 zł) otrzymają dostęp do tej grupy i zajęć online.
Jeśli masz wykupiony karnet na zajęcia 1x w tygodniu (120 zł), ale dodatkowo chciałabyś/chciałbyś mieć dostęp do zajęć online wystarczy, że dopłacisz 50 zł.
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich
Kiedy?
Poniedziałki i środy 18:30 – 20:00
Miejsce:
zamknięta grupa na Facebooku
Cena:
– karnet miesięczny obejmujący 8 kolejnych odbywających się zajęć 150 zł
lub
– 50 zł dla osób posiadających karnety na zajęcia stacjonarne 1x w tygodniu.
Zapisy:
Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Potwierdzeniem dołączenia do grupy jest wpłata na konto:
Millennium Bank
numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560
Uczestnicząc w zajęciach online, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć.
Kontakt i więcej informacji:
Justyna Cilulko-Dołęga tel. 500 534 416
e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl
Więcej o mnie i mojej jodze przeczytaj na stronie o mnie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *