Terapia jogą: podstawy pracy i joga dla kręgosłupa – warsztaty jogi z Agnieszką Wielobób 26-27 maja 2018

Terapia jogą: podstawy pracy i joga dla kręgosłupa – warsztaty jogi z Agnieszką Wielobób 26-27 maja 2018

Zapraszamy na warsztat jogi z jedną z najlepszych nauczycielek jogi w Polsce – Agnieszką Wielobób  z Pracowni Jogi  w Krakowie. Będzie to niesamowity warsztat ponieważ Agnieszka opowie nam o powięziach i zasadach pracy z nimi co jest ciągle dość innowacyjnym podejściem, a z drugiej strony poruszy temat, który dotyka chyba nas wszystkich dzisiaj – problemów w dolnym odcinku kręgosłupa. To czego możecie być pewni to mnóstwo praktycznej wiedzy, łagodna i głęboka praktyka ze wspaniałą nauczycielką oraz duża dawka nowych informacji podanych w przystępnej formie. Poniżej szczegóły warsztatu i kilka słów o Prowadzącej.

Często liczymy, że joga może pomóc nam uwolnić nasze ciało od napięć, ulżyć w bólu pleców czy stawów lub zmienić nasz sposób reagowania na stres. Istotnie, joga ma ten potencjał, jeśli praktykujemy trzymając się pewnych reguł związanych z pracą z ciałem i oddechem, których się na warsztacie nauczymy. Dużo napięcia utrzymuje się w naszej powięzi,dlatego poznamy w jaki sposób rozluźniać powięź. Przyjrzymy się też funkcji mięśni głębokich (Taśma Głęboka), które pomagają w stabilizacji kręgosłupa oraz wzmocnieniu mięśni dna miednicy. Skupimy się również nad rozluźnieniem dolnego odcinka kręgosłupa, odpowiednim jego ustawieniem oraz prawidłowym wzmocnieniem, pracując z Taśmą Powierzchowną Tylną i Taśmą Powierzchowną Przednią.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają na koniec dyplom uczestnictwa.

Kiedy?

Sobota 26 maja godz. 15.00-19.00
Niedziela 27 maja godz. 10.00-14.00

Gdzie?

Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, nad restauracją Jakubek)

Inwestycja w dobre samopoczucie i miło spędzony czas:

250 zł

Zgłoszenia:

Justyna Cilulko-Dołęga

– telefonicznie pod numerem: 500-534-416
– poprzez e-mail: justyna.cilulko-dolega@outlook.com
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest opłacenie całości kwoty na podane niżej konto lub osobiście u mnie.

konto:

Maciej Wielobób
mBank  nr 21 1140 2004 0000 3702 6094 8945
zdj. Klaudia Rozenek /Pakamera

Agnieszka Wielobób (ur. 1 kwietnia 1983, Kraków), nauczycielka jogi i specjalistka ajurwedy, mama Tymona, autorka książki „Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia”. Praktyki asan (pozycji jogi) i pranajamy uczyła się głównie od swojego męża Macieja Wieloboba, ale uczestniczyła też w warsztatach Indry i A.G. Mohana z Chennai. Od 2007 roku praktykuje medytację pod kierunkiem dr H.J. Witteveena. Ponadto regularnie dokształca się z teorii i praktyki dietetyki ajurwedyjskiej, poprzez samodzielne studia i uczestnictwo w warsztatach (m.in.: Apolonia Rdzanek, Donald VanHowten, dr Ganesh Mohan). Interesuje się również pracą manualną, uczestniczyła w warsztatach LifeImpressions Bodywork oraz ukończyła kurs Anatomy Trains (taśmy anatomiczne).

Podczas prowadzonych przez siebie zajęć łączy wrodzoną precyzję i zmysł analityczny z praktyczną wiedzą z dziedziny jogi i ajurwedy. Jest redaktorem działu „Ajurweda” w magazynie „JOGA” i redaktor naczelną portalu Joga ABC. Ponadto pisze również popularnego bloga o ajurwedzie, jodze i świadomości ciała.

Strona i blog Agnieszki: Agnieszka Wielobób – joga, ajurweda i świadomość ciała.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *