Spotkanie z Ciałem i Duszą – kobiece warsztaty weekendowe z jogą i masażem

Spotkanie z Ciałem i Duszą – kobiece warsztaty weekendowe z jogą i masażem

Warsztaty weekendowe w Leśniczówce Gaja 11-13 września 2020

We wrześniu, u schyłku lata, zapraszam Cię Kobieto na spotkanie ze sobą – z Twoim Ciałem i Duszą, a także z innymi kobietami, w cudownym miejscu niedaleko Olsztyna. Większość z nas będzie już po urlopach, ale czy będziemy naprawdę wypoczęte? Czy udało nam się zadbać o siebie i swoją energię? Usłyszeć swój głos? Zrelaksować się naprawdę? Nawet jeśli jednak tak, to słuchania siebie i relaksu  nigdy dość 😉 Podczas tego weekendu zaproszę Cię do podróży do Twojego Serca. Będziemy tam zmierzać wykorzystując praktykę jogi, w tym vinyasa jogę, jogę nidrę i yin jogę, medytację, pranajamę (techniki oddechowe), relaksację, masaż, muzykę i… intuicję. Niedaleko jest las więc będziesz mogła skorzystać z leśnych spacerów i apteki Matki Natury. Chciałabym aby to spotkanie było dla Ciebie przyjemnością, relaksem, spotkaniem ze sobą, czasem na wsłuchanie się w siebie. O nasze podniebienia zadba Gospodyni miejsca i uwierzcie mi, że długo będziecie wspominać kuchnię Małgosi 😉

Więcej o technikach:

Vinyasa joga – jest to joga dynamiczna, zsynchronizowana z oddechem, podczas której nie zostajemy na długo w jednej pozycji. Zajęcia są tak ułożone aby następujące po sobie asany przygotowywały ciało do kolejnych i byśmy po praktyce czuli się harmonijnie – ciało jest kompleksowo rozruszane a umysł skoncentrowany i spokojny.

Yin joga – nazywana też jogą powięziową, gdyż oddziałuje intensywnie na nasze powięzi, ścięgna, więzadła, a także chrząstki oraz kości, masowane są także nasze narządy wewnętrzne i uciskane punkty akupresury (meridiany). W pozycjach zostajemy na dłużej i poddajemy się ich działaniu. Tutaj największym wyzwaniem jest pozostanie w bezruchu i zapanowanie nad umysłem. Poza zajęciach czujemy się zrelaksowani, rozciągnięci i uziemieni.

Joga nidra – jest technika relaksacyjna, w czasie której w pozycji leżącej, podążamy za głosem osoby prowadzącej, wchodząc w coraz głębsze stany relaksu. Zapewnia głęboki odpoczynek – mówi się, że godzina jogi nidry odpowiada kilku godzinom dobrego snu. W jodze nidrze najlepsze jest to, że nie musimy nic robić oprócz podążania za głosem i nawet jeśli zaśniemy odniesiemy korzyść z praktyki. Po zajęciach czujemy się wypoczęci, a jednocześnie pełni energii.

O masażu Lomi Lomi Nui więcej przeczytasz tutaj.

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich kobiet, niezależnie od poziomu zaawansowania w jodze (także dla osób zupełnie początkujących). Wszystkie praktyki będą spokojne i bardziej nastawione na czucie niż osiąganie trudnych pozycji. Osoby chętne będą mogły skorzystać z masażu Lomi Lomi Nui (za dodatkową opłatą).

Zabierz ze sobą otwarty umysł J, wygodne ubranie do ćwiczeń, ulubiony szal lub kocyk, opaskę na oczy, długą spódnicę lub chustę, swój dziennik lub notes do pisania i długopis, kredki (nie wszystko musi się przydać, ale lepiej mieć;) ), ubranie na ognisko/do lasu, własną matę do jogi (jeśli nie masz – odezwij się do mnie, a wypożyczę Ci ją na czas warsztatów).

Poniżej przedstawiam Wam orientacyjny harmonogram, który w miarę potrzeb może ulec zmianie:

Piątek 11.09.

15:00-16:30 – przyjazd i zakwaterowanie do Leśniczówki Gaja

17:00 -19:00 – spotkanie otwierające, delikatna praktyka jogi, wprowadzenie do jogi nidry

19:00 – kolacja

20:00 – wspólny czas, opowieści Małgosi z Peru (opcjonalnie)

Sobota 12.09.

7:30 – 9:00 – poranna praktyka jogi vinyasy + pranajama + medytacja

9:00 – 10:00 – śniadanie

10:00 – 14:00 – czas wolny na spacery po lesie, leżenie w trawie itp/masaż Lomi Lomi Nui dla chętnych

14:00 – 15:00 – obiad

15:00-17:00 – czas wolny lub od ok 16ej masaż tajski w parach + medytacja

17:00 – 19:00 – yin joga + joga nidra z bębnem szamańskim

19:00 – 20:00 – kolacja

Ok 20:00 – 21:00 – ognisko

Niedziela 13.09.

7:30 – 9:00 – praktyka jogi slow vinyasa + pranajama + medytacja

9:00 – 10:00 – śniadanie

10:00 – 12:00 – czas wolny/masaż Lomi Lomi Nui dla chętnych

12:00 – 14:00 – spotkanie zamykające z jogą nidrą i innymi technikami rozwojowymi (ustalimy je w zależności od potrzeb i dynamiki grupy)

14:00 – 15:00 – obiad

Miejsce:

Leśniczówka Gaja, Kaborno 36

Inwestycja:

550 zł – przy wpłacie zaliczki do końca lipca lub zgłoszeniu w parze (np. z koleżanką, siostrą)

600 zł – przy wpłacie zaliczki po 31 lipca

Cena obejmuje wszystkie organizowane zajęcia, nocleg w pokojach 2,3 i 4-osobowych z łazienkami oraz pełne wyżywienie wegańskie (można też zgłosić potrzebę posiłków bez glutenu, laktozy, cukru  itp.).

Masaż Lomi Lomi Nui dla osób chętnych jest płatny osobno, w promocyjnych cenach:

1,5 h – 160 zł

2 h – 200 zł

Jeśli chcesz się umówić na masaż i dowiedzieć więcej odezwij się do mnie 🙂

Więcej o mnie przeczytasz w zakładce O mnie.

Zapisy:

Justyna Cilulko-Dołęga

Tel. 500534416

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Pozostałą kwotę płacicie gotówką na miejscu w dniu warsztatów.1 thought on “Spotkanie z Ciałem i Duszą – kobiece warsztaty weekendowe z jogą i masażem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *