Poranne zajęcia jogi

Poranne zajęcia jogi

Zapraszam na poranne zajęcia jogi dla wszystkich 🙂

Rozpoczęcie dnia z jogą i medytacją jest najlepszym co możemy zrobić dla siebie – swojego zdrowia, ciała i umysłu. Poranne ćwiczenia pomagają rozruszać ciało w jego naturalnych zakresach, z większą uważnością (rano ciało jest sztywniejsze niż wieczorem i odczuwamy to znacznie bardziej, dlatego powoli pozwalamy mu znaleźć bezpieczne zakresy), dodają energii na cały dzień i odświeżają umysł.

Synchronizacja ruchu z oddechem, ćwiczenia oddechowe i medytacja uspokajają umysł i dają swego rodzaju poduszkę bezpieczeństwa dla wydarzeń, które nas spotkają danego dnia. Wyposażeni w spokojny oddech, zrelaksowane, elastyczne ciało pełne energii i wyciszony umysł możemy stawić czoła największym wyzwaniom 😉

Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy. Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację – wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.
 
Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa – jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych –  każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
Na sali są dostępne maty do jogi jeśli jeszcze nie posiadasz własnej.
 
Kiedy i gdzie?

Olsztyn, Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Wtorki i czwartki:

  • 9:30-10:30 – zajęcia poranne dla wszystkich (także dla początkujących) (ZAJĘCIA RUSZAJĄ 4ego LUTEGO!)

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Ceny:
– 25 zł pojedyncze wejście
– 150 zł karnet miesięczny (zajęcia 2x w tygodniu – 8 kolejnych odbywających się zajęć) – nieobecności na zajęciach nie można odrobić ani przedłużyć karnetu o zajęcia, na których się nie było.
Tutaj przeczytasz więcej o mnie i mojej praktyce jogi.

Do zobaczenia na macie! ?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *