Piątki na relaksie

Piątki na relaksie

Kto z nas nie lubi piątków? Za nami zazwyczaj pracowity tydzień, podczas którego radzimy sobie jak możemy z obowiązkami zawodowymi, rodzinnymi i osobistymi. W piątek czujemy, że w końcu możemy odetchnąć i nie trzeba nigdzie pędzić, nic załatwiać. A gdyby tak zafundować sobie relaks do kwadratu? To znaczy świadomie się zrelaksować, odpocząć, zregenerować, zadbać o ciało, rozluźnić nagromadzone w ciągu tygodnia napięcia. Co powiesz na 2 godziny w piątek, od czasu do czasu, tylko dla Ciebie na totalnym relaksie? Do tego właśnie Cię zapraszam 🙂 W efekcie rozluźnisz ciało i umysł, zadbasz o siebie, naładujesz akumulatory, dasz sobie czas aby usłyszeć własny głos, poznać swoje potrzeby i zrozumieć co możesz odpuścić. Ponadto wyjdziesz z domu, poznasz nowe osoby, być może nawiążesz ciekawe relacje, nauczysz się czegoś nowego, także o sobie i spędzisz miło czas. Jak dla mnie brzmi to jak odpowiednie rozpoczęcie weekendu 😉

W cyklu spotkań „Piątki na relaksie” będę Was nieregularnie zapraszała w wybrane piątki na różne zajęcia, których hasłem przewodnim zawsze będzie relaks, rozluźnienie i odpoczynek. Wśród metod, z którymi będziemy pracować będzie joga, medytacja, pranajma, yin joga, joga nidra, joga śmiechu, myoyin, kręgi i wiele innych. W zajęciach mogą brać udział wszyscy, bez względu na stopień zaawansowania w jodze czy medytacji. To także znakomita okazja aby zadbać o siebie dla osób, które nie mają czasu w tygodniu i w związku z tym nie uczestniczą w żadnych regularnych zajęciach. Podczas naszych spotkań nauczycie się wielu technik relaksacyjnych, które możecie później sami wykorzystywać w domu.

Poniżej aktualny rozkład jazdy:

23.04.2021 – 18:00-20:00 – joga nidra dla kobiet z wizualizacją, poprzedzona łagodną praktyką jogi.

21.05.2021 – 18:00-20:00 – joga śmiechu zakończona relaksacją i medytacją.

25.06.2021 – 18:00-20:00 – pranajama i medytacja – techniki oddechowe i medytacyjne poprzedzone łagodną praktyką jogi. Tym razem poznacie m.in. aktywne techniki oddechowe i oczyszczające, pranajamę chłodzącą, a także techniki medytacyjne opierające się na koncentracji i wizualizacji.

 

Cena:

Inwestycja w piątkowy relaks to 50 zł za jedno spotkanie płatne przed zajęciami gotówką lub na konto:

Millennium Bank, numer konta: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto.

Miejsce:

Zajęcia odbywają się w Przepływie pod adresem:

ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro).

Obowiązują wcześniejsze zapisy:

justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Messenger: https://www.facebook.com/justyna.joga.olsztyn

Uwaga – ograniczona liczba miejsc.

Zajęcia odbędą się o ile zbierze się minimalna ilość chętnych.

Uczestnicząc w zajęciach, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby zdrowe.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj

Zapraszam serdecznie! 🙂

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *