Noworoczna praktyka jogi i medytacji 1 stycznia 2020

Noworoczna praktyka jogi i medytacji 1 stycznia 2020

Okres przedświąteczny najczęściej wiąże się z zabieganiem, stresem i załatwianiem tysiąca spraw, przygotowywaniem posiłków, sprzątaniem itd. Potem są święta i niby mamy świętować, ale czy naprawdę udaje nam się odpocząć? A jak jest w całym tym okresie z dbaniem o siebie, naszą aktywnością fizyczną, znajdowaniem chwili dla siebie? A jeśli ćwiczysz jogę, to czy udaje Ci się stanąć na macie i pozostać samemu ze sobą i swoim ciałem w ciszy, bez pośpiechu? Jeśli znajdujesz czas dla siebie w tym okresie, to super, gratuluję Ci 🙂 Z własnego doświadczenia jednak wiem, że nie jest to proste. Poza tym, godziny siedzenia przy stole, przejedzenie i nie zawsze zdrowe dania, odbierają nam energię. Dlatego też wpadłam na pomysł wspólnej noworocznej praktyki 🙂

Zapraszam Was serdecznie na dynamiczne zajęcia jogi vinyasy, podczas których rozruszamy wszystkie stawy i pobudzimy mięśnie oraz rozmasujemy narządy wewnętrzne. Nie zabraknie skrętów, mających silne działanie detoksykujące oraz przyspieszonego bicia serca i głębokiego oddechu, które napełnią nas nową energią 😉 Spalimy trochę kalorii, które nazbieraliśmy podczas świąt. Oczywiście poszukamy też spokoju w sobie, łagodnego rozciągnięcia i zanurzymy się w ciszy. Na koniec zaproszę Was do wspólnej medytacji aby przywitać Nowy Rok z wdzięcznością za to co mamy i otwartością na to co nadejdzie.

Być może zajęcia udział w zajęciach będzie dobrym pierwszym zrealizowanym postanowieniem noworocznym? 😉

Dla kogo?

Dla osób ćwiczących jogę przynajmniej od kilku tygodni.

Kiedy?

W Nowy Rok! 😉 1.01.2020 godz. 17:00-19:00

Gdzie?

Olsztyn, Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Cena:

40 zł

Zapisy:

telefonicznie pod numerem: 500-534-416

poprzez e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na zajęciach jest wpłata na podane niżej konto lub osobiście u mnie.

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Ilość miejsc ograniczona!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się ze mną a chętnie na nie odpowiem ?

Jeśli interesują Cię regularne zajęcia jogi ze mną zapraszam po więcej informacji tutaj ?

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą? Zapraszam na Warsztaty Jogi dla Żółtodziobów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *