Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Zajęcia jogi dla wszystkich

Po ciężkim dniu serdecznie zapraszam na zajęcia jogi!
Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.
 
Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy ? Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację – wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.
 
Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa – jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych (w zależności od grupy) –  każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
Na sali są dostępne maty do jogi jeśli jeszcze nie posiadasz własnej.
 
Kiedy i gdzie?
Od września nowy grafik! Zajęcia będą się odbywać w Olsztynie w Centrum HB ul. Wilczyńskiego 25E oraz w Miejscu Wspierania Rodzicielstwa ul. Sikorskiego 23. Planowane są grupy początkujące, średnio zaawansowane, wieczorne, grupa poranna oraz grupa dla kobiet w ciąży.
W okresie letnim zapraszam na zajęcia wakacyjne, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kiedy?
Poniedziałki godz. 18:00-19:30
29 czerwca
6 lipca
27 lipca
3 sierpnia
17 sierpnia
24 sierpnia

Miejsce:
Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, Olsztyn, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Cena:
– karnet na wszystkie 6 zajęć na sali – 175 zł (w tym dostęp do nagrań zajęć online, które będą dostępne do kolejnych zajęć w zamkniętej grupie na Facebooku)
– karnet na wszystkie zajęcia online – 150 zł
– pojedyncze zajęcia na sali – 35 zł

Zapisy:
Obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto:
Millennium Bank
numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Kontakt i więcej informacji:
Justyna Cilulko-Dołęga tel. 500 534 416
e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Więcej o mnie i mojej jodze przeczytasz na stronie O mnie

Do zobaczenia na macie! 🙂

Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży