Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Zajęcia jogi dla wszystkich

Po ciężkim dniu serdecznie zapraszam na zajęcia jogi!
Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.
 
Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy ? Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację – wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.
 
Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa – jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych (w zależności od grupy) –  każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
Na sali są dostępne maty do jogi jeśli jeszcze nie posiadasz własnej.
 
Kiedy i gdzie?
Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, balkony naprzeciwko głównego wejścia, polecam wejście schodami od parkingu – pierwszy lokal na II piętrze po prawej))

Poniedziałki i środy:

  • 18:30-19:30- grupa średnio-zaawansowana
  • 19:45-20:45 – grupa open

Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Wtorki i czwartki:

Obowiązują wcześniejsze zapisy – tel. 500 534 416 lub e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl.

UWAGA! W dniach 11-13 marca, 1-3 kwietnia, 29-30 kwietnia oraz 10-12 czerwca 2020 r. zajęcia się nie odbędą.

Ceny:
– 25 zł pojedyncze wejście
– 150 zł karnet miesięczny (zajęcia 2x w tygodniu – 8 kolejnych odbywających się zajęć) – nieobecności na zajęciach nie można odrobić ani przedłużyć karnetu o zajęcia, na których się nie było.
Tutaj przeczytasz więcej o mnie i mojej praktyce jogi.

Do zobaczenia na macie! 🙂

Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży