Mama Joga – zajęcia dla mam z dziećmi

Mama Joga – zajęcia dla mam z dziećmi

Jeśli jesteś młodą mamą, która nie ma możliwości aby zostawić swojego szkraba i wybrać się na zajęcia jogi – mam doskonałe rozwiązanie! Weź maluszka ze sobą na zajęcia! 😀

Zapraszam mamy z dziećmi w wieku do 12 miesięcy (dopóki jeszcze same nie chodzą) na łagodne zajęcia jogi. My będziemy ćwiczyć – wzmacniać mięśnie, rozciągać się, płynąć z ruchem, relaksować, podczas gdy swoje dziecko będziesz miała tuż obok. Najmłodsze maleństwa mogą pozostać w nosidełku a starszym szkrabom możemy rozłożyć kocyk na podłodze na środku sali. W każdej chwili będziesz mogła wziąć dziecko na ręce, nakarmić je (w sali dostępne są worki sako do siedzenia i kanapa z poduszkami) i następnie wrócić do ćwiczeń. Chciałabym abyśmy w swobodnej atmosferze spotykały się aby ćwiczyć i szukać spokoju w sobie.

Ćwiczenia będą dostosowane także do kobiet w późnym połogu, takich które chcą wrócić do aktywności fizycznej po porodzie.

Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Na zajęciach będziemy też wzmacniać mięśnie dna miednicy i szukać spokoju w sobie. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację – wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.
 
Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa – jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 

Kiedy?

Czwartki od 9 stycznia o godz. 10:45 – 11:45.

Gdzie?

Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Cena:

100 zł za karnet na 4 kolejne zajęcia lub 30 zł za pojedyncze wejście

Ilość miejsc ograniczona – przewiduję maksymalnie 10 osób.

Obowiązują wcześniejsze zapisy:

telefonicznie pod numerem: 500-534-416

poprzez e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

 

Tutaj przeczytasz więcej o mnie i mojej praktyce jogi.
A tutaj informacje o moich innych zajęciach jogi.

Do zobaczenia na macie! ?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *