Grafik i zapisy

Grafik ważny od 11ego września:

Zapisy przez system rezerwacji Fittsey (od 1 września). Na górze tabeli zmień datę na 11 września aby wyświetlił Ci się ten tydzień.
Kto może uczestniczyć w zajęciach?

Każdy, kto chce rozruszać ciało, zrelaksować się, poznać jogę i medytację. Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych nie mających przeciwwskazań do ćwiczenia jogi.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się po raz pierwszy wejdź poprzez mój system zapisu i rezerwacji zajęć: https://app.fitssey.com/justyna-cilulko-dolega

Po założeniu konta oraz zapoznaniu się z regulaminem, zapiszesz się na zajęcia a także dokonasz wszelkich płatności.

W razie problemów skontaktuj się ze mną:

 • tel. : 500534416
 • e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl
Jak się przygotować?
Ubierz się wygodnie, góra raczej dopasowana, aby bluzka nie opadała na twarz podczas skłonów, ćwiczymy na boso. Jeśli masz już swoją matę do jogi, weź ją ze sobą. Oprócz tego przyda się koc i coś do picia. Nie jedz obfitych posiłków co najmniej na 1 – 1,5 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
Na sali są dostępne maty do jogi jeśli jeszcze nie posiadasz własnej.

Jak wyglądają zajęcia?

 

Zajęcia trwają 90 minut. Rozpoczynają się od uważności oddechu i rozgrzewki, potem jest właściwa część zajęć, a na koniec rozluźnienie i relaksacja. Na koniec, w miarę możliwości wykonujemy też pranajamę (ćwiczenia oddechowe) i/lub medytację.

Na moich zajęciach jogi łączę swoje 20-letnie doświadczenie z praktyki własnej, wielu lat prowadzenia zajęć oraz wiedzę zdobytą podczas licznych kursów i warsztatów. Nie skupiam się jedynie na aspekcie fizycznym jogi, ale włączam także elementy praktyki oddechu, medytacji, relaksacji i tradycyjnej filozofii jogi. Oprócz dobrego ruchu i relaksacji czy wzmocnienia na poziomie ciała, znajdziesz więc u mnie także wyciszenie umysłu i połączenie ze sobą na głębszym poziomie. Są to zajęcia holistyczne łączące w jedno ciało, umysł i duszę. Jedni doceniają bardziej ulgę dla ciała i dobre samopoczucie fizyczne, a inni czas tylko dla siebie i wyciszenie. Myślę, że warto sprawdzić czy moje zajęcia to coś co z Tobą zarezonuje i pomoże zwiększyć dobrostan w Twoim życiu 🙂

 

Aktualnie w Studio Prana dostępne są następujące zajęcia:

 

Zajęcia łagodnej vinyasy to zajęcia dynamiczne, to znaczy, że płynnie przechodzimy od jednej pozycji do drugiej a ruch jest zsynchronizowany z oddechem, dzięki czemu poprawia się koncentracja, a oddech i umysł wyciszają się. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie. Ponadto każdorazowo sekwencja zajęć jest dostosowana do uczestników, pory roku, pory dnia itd. Dodatkowo zawsze daję różne warianty wykonania niektórych trudniejszych pozycji, tak aby były dostępne dla każdego. Tempo zajęć jest wolniejsze niż typowej vinyasy dzięki czemu możemy bardziej się zrelaksować i poświęcić uwagę każdej asanie. Zajęcia są prowadzone w stylu vinyasa krama. Taka praktyka uczy nas uważności i łagodności dla siebie oraz świadomości ciała i oddechu. Ponadto delikatnie wzmacnia nasze ciało, zwiększają się zakresy ruchu w stawach, poprawia się elastyczność i spalamy nieco kalorii. Na każdych zajęciach występuje także pranajama (ćwiczenia oddechowe) i medytacja w postaci ćwiczeń uważnościowych, koncentracyjnych i/lub introspekcji. Dzięki temu zmniejsza się poziom stresu, umysł jest bardziej wyciszony i skupiony, oddech pogłębiony, a my czujemy się lepiej i mamy więcej energii. Więcej o vinyasa kramie poczytasz tutaj:Więcej o vinyasa kramie poczytasz tutaj.
Yin joga jest spokojniejszym rodzajem jogi, jest bardziej relaksująca, wyciszająca, działa rozciągająco. Oddziałuje intensywnie na nasze powięzi, ścięgna, więzadła, a także chrząstki oraz kości, masowane są także nasze narządy wewnętrzne i uciskane punkty akupresury (meridiany). W pozycjach zostajemy na dłużej i poddajemy się ich działaniu oraz grawitacji. Tutaj największym wyzwaniem jest pozostanie w bezruchu i zapanowanie nad umysłem. Poza zajęciach czujemy się zrelaksowani, rozciągnięci i uziemieni.
Zarówno na zajęciach vinyasy i yin pojawiać się będzie także moja ukochana joga nidra 🙂
.
Zdrowe plecy to łagodne zajęcia jogi terapeutycznej połączone z automasażem, zastosowaniem mikroruchów i pranajamy. Zajęcia te mają na celu rozluźnienie napięć obszaru pleców, bioder, barków i nóg, bezpieczne wzmocnienie mięśni w celu odciążenia kręgosłupa, zwiększenie elastyczności kręgosłupa oraz zmniejszenie napięcia psychicznego, które często jest przyczyną dolegliwości bólowych. Zajęcia są odpowiednie dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze, wieku czy ogólnej sprawności fizycznej. W zajęciach nie mogą brać udziału osoby z przeciwwskazaniami do ćwiczenia jogi oraz w aktywnej fazie choroby związanej z układem ruchu.
.
Dzięki temu, że ćwiczymy zarówno dynamicznie jak i statycznie, możemy zapewnić ciału wszystko czego potrzebuje i wprowadzić równowagę do naszego życia. Jedno i drugie jest nam potrzebne, choć dla niektórych trudniejsza będzie dynamiczna vinyasa a dla innych bezruch yin jogi. Mówi się też, że im bardziej czegoś nie lubimy, tym bardziej jest to nam potrzebne – to się sprawdza zarówno na macie jak i w życiu ? Jeśli prowadzisz bardzo aktywny tryb życia, szczególnie jeśli uprawiasz jakiś sport (np. bieganie) i jesteś osobą, która ciągle gdzieś pędzi bardzo polecam Ci yin jogę, która Cię trochę zatrzyma, uziemi i rozciągnie Twoje mięśnie i tkanki łączne. Jeśli natomiast jesteś osobą spokojną i prowadzić raczej osiadły tryb życia, bardziej wskazana będzie dla Ciebie vinyasa, podczas której rozruszasz się i pobudzisz. Zajęcia vinyasa kramy są prowadzone w spokojnym tempie i z dużą świadomością ciała, przez co również działają relaksująco i wyciszająco. Pamiętaj! Stopień zaawansowania nie jest wskaźnikiem tego, który typ zajęć jest dla Ciebie bardziej odpowiedni. Osoby początkujące poradzą sobie na jednych i na drugich.
.
Joga Kundalini to transformująca praktyka duchowa, która poprzez pracę z ciałem oraz umysłem pozwala na poszerzenie świadomości, odblokowanie przepływu energii w ciele poprzez pracę z systemem czakr – centrów energetycznych. Każda praktyka rozpoczyna się i zamyka intonacją mantry. Dźwięk mantr jest ważnym elementem praktyki. Mantry są wykorzystywane w trakcie zajęć w tle, a czasami śpiewamy mantry w medytacji lub jako element wspierający sekwencję ćwiczeń. Popołudniowa praktyka jogi kundalini to pełnowymiarowa sesja, na którą składa się rozgrzewka, krija (zestaw ćwiczeń), relaks i medytacja. Każde zajęcia są inne, ponieważ będą wykorzystywać inny zestaw ćwiczeń. Kundalini Joga nie wymaga doświadczenia, możesz przyjść nawet jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś/praktykowałaś żadnego rodzaju ćwiczeń.
.

Płatności i karnety

 • Płatności dokonasz za pomocą szybkich przelewów on-line (w tym BLIK), zwykłym przelewem na moje konto, PayPal lub gotówką.
 • Rezerwację zajęć można odwołać na 12 godzin przed rozpoczęciem zajęć, nieodwołana rezerwacja lub odwołanie jej w czasie krótszym niż 12 godzin przed zajęciami będzie automatycznie ściągane z karnetu, jako wykorzystane wejście.
 • Z dniem upływu ważności karnetu wszystkie niewykorzystane zajęcia są anulowane. Karnet ważny jest 30 dni od aktywacji. Karnet aktywowany jest w momencie pierwszej zrealizowanej rezerwacji. Za zrealizowaną rezerwację uważa się także rezerwację odwołaną na mniej niż 12 godzin przed planowanym czasem zajęć.
 • Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi oraz nie są przenoszone na kolejne miesiące.
 • Niewykorzystany karnet nie podlega przedłużeniu.

.

Ceny:

 • Pojedyncze zajęcia – 55
 • Karnet 4x – 170 zł – obejmuje 4 zajęcia, do wykorzystania przez 30 dni od pierwszego wejścia
 • Karnet 8x – 290 zł – obejmuje 8 zajęć, do wykorzystania przez 30 dni od pierwszego wejścia
 • Karnet x12 – 400 zł – obejmuje 12 zajęć, do wykorzystania przez 30 dni od pierwszego wejścia.

Specjalna promocja dla osób między 16tym a 20tym rokiem życia:

 • Under20 wejście jednorazowe – 30 zł – wejście jednorazowe dla osób poniżej 20ego roku życia
 • Under20 karnet na 4 wejścia – 100 zł – karnet na 4 zajęcia dla osób poniżej 20ego roku życia, ważny 30 dni od pierwszego wejścia
 • Under20 karnet na 8 wejść – 200 zł – karnet na 8 zajęć dla osób poniżej 20ego roku życia, ważny 30 dni od pierwszego wejścia

Karnet można wykupić w dowolnym momencie w miesiącu.
Ceny dotyczą wszystkich zajęć za wyjątkiem kursów i warsztatów.

.

Uczestnicząc w zajęciach, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć.

 

Tutaj zapoznasz się moją Polityką Prywatności.

 

Więcej o mnie przeczytasz na tej stronie.

 

Zapraszam serdecznie! 🙂