Joga kundalini – darmowe zajęcia 5.03. i 8.03.2024

Joga kundalini – darmowe zajęcia 5.03. i 8.03.2024

Do grafiku Studio Prana wskoczyły zajęcia jogi kundalini, które będzie prowadziła Marta Masłowska. Zajęcia będą się odbywały od 12ego marca we wtorki w godzinach 17:00-18:30. A tymczasem z radością zapraszamy Was na bezpłatne spotkanie z Martą i jogą kundalini już w najbliższy wtorek 5.03.2024 również o godzinie 17:00.

Dodatkowy termin:

Piątek 8.03.2024 godz. 18:00-19:00

Zajęcia potrwają 60 minut a następnie będzie czas na rozmowę i pytania. To świetna okazja aby poznać ten styl jogi i prowadzącą i przekonać się czy joga kundalini okaże się tym czego potrzebujemy. Na darmowe zajęcia obowiązują zapisy przez system Fitssey:

https://app.fitssey.com/justyna-cilulko-dolega

Na górze tabeli z grafikiem wybierz przyszły tydzień i kliknij „Zaloguj się” na zajęciach, które Cię interesują. Jeśli nie masz jeszcze konta system poprosi Cię o imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail a następnie będzie mógł/mogła się zapisać na listę.

Zajęcia odbędą się w Studio Prana w Olsztynie na ul. Mickiewicza 7/6, na drugim piętrze

Więcej o jodze kundalini:

Joga Kundalini to transformująca praktyka duchowa, która poprzez pracę z ciałem oraz umysłem pozwala na poszerzenie świadomości, odblokowanie przepływu energii w ciele poprzez pracę z systemem czakr  – centrów energetycznych. Każda praktyka rozpoczyna się i zamyka intonacją mantry. Dźwięk mantr jest ważnym elementem praktyki. Mantry są wykorzystywane w trakcie zajęć w tle, a czasami śpiewamy mantry w medytacji lub jako element wspierający sekwencję ćwiczeń.
.
Popołudniowa praktyka jogi kundalini to pełnowymiarowa sesja, na którą składa się:
– rozgrzewka
– krija (zestaw ćwiczeń)
– relaks
– medytacja
.
Każde zajęcia są inne, ponieważ będą wykorzystywać inny zestaw ćwiczeń.
Kundalini Joga nie wymaga doświadczenia, możesz przyjść nawet jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś/praktykowałaś żadnego rodzaju ćwiczeń.
.
DLA KOGO?
Jeśli szukasz, bądź czujesz że potrzebujesz pogłębionej praktyki jogi, która holistycznie podejmuje temat osobistej przemiany wewnętrznej, połączenia z ciałem, intuicją, sercem, swoim wewnętrznym przewodnikiem (jakkolwiek to nazwiesz), ta ścieżka jest dla Ciebie. Joga Kundalini jest ścieżką transformacji duchowej. Dzięki niej robisz miejsce w swoim życiu na życie spełnione, szczęśliwe, świadome, co znaczy dla mnie że bierzesz pełną odpowiedzialność za swoją kreację codzienności.
.
Nauczyciel:
Marta Masłowska – joginka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przygodę z jogą zaczynałam od praktyki Jogi Iyengara w warszawskim studio Joga Centrum Adama Bielewicza. Następnie przez kilka lat praktykowałam Vinyasa Flow, Hatha jogę, aż wreszcie trafiłam na Jogę Kundalini w 2020 r. Od tego momentu jestem w regularnej praktyce, niemal codziennie. Dla mnie jest ona idealnym połączeniem pracy z ciałem i umysłem. Dzięki niej odmieniłam swoje życie. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, przebywać w naturze, podróżować, poznawać nowe miejsca i osoby, które wzbogacają moje doświadczanie życia. Facylitator Bars Access Consciousness, praktyk Access Bars oraz procesów energetycznych dla ciała (MTVSS – Access Body Process). Organizuję szkolenia Access Bars, piszę swoją pierwszą powieść i cieszę się życiem, w którym towarzyszą mi dwie kotki rasy Ragdoll. Więcej o mnie możesz dowiedzieć się na stronie internetowej www.martamaslowska.pl

Na zajęcia kundalini obowiązują te same karnety co na pozostałe regularne zajęcia w Studio Prana i już można się na nie zapisywać przez system rezerwacji online Fitssey:

https://app.fitssey.com/justyna-cilulko-dolega

 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *