Dzień Jogi w Olsztynie 24.06.2018

Dzień Jogi w Olsztynie 24.06.2018

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi Stowarzyszenie Miłośników Jogi w Olsztynie zaprasza na święto jogi na naszej Plaży Miejskiej!

Dzięki uprzejmości CRS Ukiel, OSiR oraz Urzędu Miasta Olsztyna będziemy mogli spotkać się na głównym molo, aby wspólnie poćwiczyć jogę oraz pomedytować i porozmawiać o wszystkim co z jogą związane. Nasze wydarzenie to świetna okazja do spotkania i rozmowy z nauczycielem i spróbowania różnych rodzajów jogi. Zapraszamy nie tylko te osoby, które już jogę znają i kochają, ale również – a może nawet przede wszystkim – te osoby, które jeszcze jogi nie próbowały, ale coś je ciągnie w tym kierunku. Joga pomaga eliminować lub łagodzić skutki siedzącego trybu życia, nadmiernego stresu, przemęczenia, obniżonego nastroju, braku ruchu i wielu chorób przewlekłych. Dlatego przyjdź i sprawdź jak joga może pomóc Tobie i znajdź coś, co najbardziej do Ciebie przemówi.
W tym roku będziemy mieli coś specjalnie dla najmłodszych – jogę dla dzieci wraz dodatkowymi atrakcjami-niespodziankami. Ponadto joga dla kobiet w ciąży i możliwość konsultacji z wykwalifikowaną Doulą (jest to osoba wspomagająca kobietę w trakcie ciąży oraz po urodzeniu dziecka, a więc wszelkie tematy z ciążą, porodem, połogiem i karmieniem piersią mile widziane ;). Oprócz tego joga akademicka, vinyasa krama, vinyasa flow oraz joga kundalini. Ponadto gorąco zapraszamy na poranne spotkanie z medytacją mindfulness (jest to świecka metoda redukcji stresu i uważności). Nasze spotkanie zakończy magiczny relaksujący koncert gongów. W międzyczasie będziecie mogli porozmawiać z fizjoterapeutą oraz dietetykiem, wykonać bezpłatne pomiary tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, spróbować wegańskich pyszności jakie przygotują Otwarte Klatki i korzystać ze Słońca, które oczywiście jest zamówione na ten dzień 😉

WSTĘP WOLNY!

Więcej szczegółów już wkrótce na stronie wydarzenia na Facebooku, zachęcamy więc do śledzenia na bieżąco 🙂

Plan Dnia Jogi w Olsztynie 24. czerwca 2018:
10:00-10:45 – spotkanie z medytacją mindfulness – Marta Markocka-Pepol

11:00-11:45 – vinyasa flow – Joanna Łotysz

12:00-12:45 – joga dla dzieci –Beata Sztomberska/Joanna Podolak

13:00-13:45 – joga dla kobiet w ciąży – Justyna Cilulko-Dołęga

14:00-14:45 – pilates – Marta Bonar

15:00-15:45 – joga kundalini – Gosia Brzóska

15:50-16:30 – joga akademicka – Joanna Podolak

16:40-17:15 – koncert gongów – Krzysztof Bubel

Jeśli masz swoją matę – przynieś ją ze sobą, a jeśli jeszcze jej nie posiadasz – nie przejmuj się – będą dostępne na miejscu. Ubieramy się wygodnie i nie jemy obfitego posiłku na 2-3 godziny przed ćwiczeniami. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz do nas lub zadzwoń:

Justyna: justyna@cilulko-dolega.pl, tel. 500534416

Asia: praktykajogi2015@gmail.com, tel. 509998850Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *