Archetypy Świętej Kobiecości – Kreatorka

Archetypy Świętej Kobiecości – Kreatorka

Archetyp Kreatorki, czyli kobiety twórczej jest w każdej z nas, niezależnie od tego czy jesteśmy twórczynami w powszechnym tego słowa znaczeniu. Każda z nas tworzy swoją rzeczywistość poprzez decyzje, jakie podejmuje na co dzień i sposób realizacji swoich pomysłów. Używamy swojej kreatywności nie tylko do tworzenia sztuki i rękodzieła, ale także w prostych codziennych czynnościach, jak praca zawodowa, gotowanie, ubiór, opowiadanie dziecku bajek na dobranoc, planowanie wakacji itd.. Jako kobiety wszystkie mamy potencjał tworzenia i sprowadzania na świat nowego życia, a to niesamowita moc. Możemy także dawać życie naszym pomysłom, ideom, marzeniom, rozwijając biznesy, realizując projekty, tworząc sztukę, materializując coś nienamacalnego. Wyrażanie siebie na przeróżne sposoby jest potrzebą każdego człowieka – chcemy wnieść coś wartościowego do świata, pokazać, co nam w duszy gra, pozwolić zaistnieć temu, co niewidzialne i nieuchwytne, abyśmy nie tylko my mogli się tym cieszyć. W kobietach od zarania dziejów jest wielka potrzeba tworzenia – tworzymy przedmioty codziennego użytku, ozdoby, biżuterię, malujemy, piszemy, stwarzamy nowe potrawy, spajamy społeczności. Radość i satysfakcja z samodzielnego stworzenia namacalnego przedmiotu, który jest wyjątkowy bo zrobiony przez nas, jest nieopisana i nieporównywalna do niczego. Zatapiając się w procesie tworzenia, przenosimy się na trochę inny poziom, nasza dusza odżywa a serce śpiewa, wpadamy w tzw. stan przepływu czyli flow, co jest czasem porównywane do aktywnej medytacji. Wszystkie mamy w sobie tę moc i zdolności do tworzenia. Nie musimy robić tego samego i z pewnością każda na swój własny sposób, ale wszystkie kochamy tworzyć, nawet jeśli jeszcze tego nie wiemy 😉 Obudzenie w sobie archetypu Kreatorki, niezależnie od tego czy tworzysz lub zamierzasz tworzyć, doda Ci energii, otworzy na nowe możliwości, zabawę, korzystanie z życia pełną piersią i dostrzeżenie pełnej palety barw jaką oferuje.

Na majowych warsztatach rozbudzimy w sobie archetyp Kreatorki poprzez różnorodne ćwiczenia i praktyki. Rozniecimy kreatywność dopuszczając różnorodne scenariusze naszego życia, podróże w przeszłość i przyszłość. Przypomnimy sobie, za czym tęskni nasze serce i do czego rwie się dusza. Porozmawiamy o cykliczności naszej energii twórczej i magii kreatywności. Będziemy się przy tym dobrze bawić 🙂

Kobiety, które zgłoszą się na warsztat otrzymają więcej informacji o tym jak się przygotować w wiadomościach prywatnych.

Kiedy?

13 maja (sobota) godz. 10:00-13:00 (w tym przerwa)

Miejsce:

Studio Prana ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Inwestycja w siebie:

150 zł

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia, w tym dwuletniego kursu „Pełnia kobiecości” prowadzonego przez Komalę Sunder Amorim, obecnie asystentka Komali na tych warsztatach dla kobiet. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu oraz żyć pełnią swojego potencjału. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata w wysokości 150 zł gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem 🙂

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Więcej informacji o całym cyklu spotkań

Kolejne warsztaty będą się odbywać w przybliżeniu co miesiąc. Można uczestniczyć w każdym z nich niezależnie, ale najbardziej polecam uczestnictwo w całym cyklu, dzięki czemu poczujecie pełnię i bogactwo tego co Wam proponuję. Każdy z nich będzie wyjątkowy i pełny sam w sobie, ale razem są wielką bramą do kobiecego przebudzenia i odkrycia pełni swojej mocy.

Poniżej daty i prawdopodobne tematy (kolejność może ulec zmianie) kolejnych warsztatów z cyklu: