Zajęcia grupowe jogi

Zajęcia grupowe jogi

Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało, poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy 🙂 Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.

Zapraszam na zajęcia grupowe jogi tradycyjnej prowadzonej w nurcie vinyasa krama – formy jogi stworzonej przez Krishnamacharyę, ojca współczesnej praktyki asan. Jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie. Więcej o vinyasa kramie przeczytasz tutaj. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących jednakże, ci bardziej zaawansowani także nie będą się nudzić, gdyż każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości. Jeśli jeszcze nie masz swojej maty – zgłoś się do mnie, a wypożyczę Ci ją na zajęcia.

Kiedy i gdzie?

Szkoła Podstawowa nr 32 im Jana Brzechwy, Olsztyn ul. Wiecherta 14

Poniedziałki i środy godz. 18:30

UWAGA! W okresie trwania ferii zimowych tj. od 23.01. do 3.02. zajęcia w szkole nie odbywają się.

Cena:

pojedyncze zajęcia – 20 zł

karnet na 1 miesiąc przy 1 zajęciach tygodniowo – 60 zł

karnet na 1 miesiąc przy 2 zajęciach tygodniowo – 120 zł

Zapisy:

tel. 500 534 416

e-mail: biuro@cilulko-dolega.pl

Krótko o mnie w kontekście jogi:

Jogę praktykuję od ponad 15 lat – od sivanandy jogi, przez ashtangę i vinyasa kramę. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego u jednych z najlepszych nauczycieli jogi w Polsce – Agnieszki i Macieja Wielobobów. Realizuję też pod ich okiem kurs terapii jogą. Ponadto jestem certyfikowaną trenerką jogi śmiechu z międzynarodowym dyplomem Laughter Yoga University z siedzibą w Indiach. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce Prowadzący oraz w artykule, z którego dowiesz się także dlaczego joga jest lepsza od fitnessu, rehalibilitacji i coachingu razem wziętych 🙂

Do zobaczenia na macie! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *