Warsztaty z Maciejem i Agnieszką Wielobób, 7-8 listopada 2015, Olsztyn

Warsztaty z Maciejem i Agnieszką Wielobób, 7-8 listopada 2015, Olsztyn

Wprowadzenie do podejścia vinyasa krama: stabilność (sekwencja tadasany) i praca z asymetriami (sekwencja asymetrycznych siadów)

Nauczyciele prowadzący: Maciej i Agnieszka Wielobób

19W pierwszej połowie XX wieku za sprawą Tirumalai Krishnamacharyi joga przybrała taką formę jak znamy współcześnie. Jeśli chcesz poznać jogę w postaci, jakiej nauczał Krishnamacharya, a współcześnie przekazuje Ramaswami, który uczył się u niego 33 lata, koniecznie wybierz się na warsztat, prowadzony przez 2 nauczycieli, którzy jako pierwsi zaczęli nauczać tego podejścia w Polsce: Agnieszkę i Macieja Wielobób.

Podczas listopadowego warsztatu poznamy podstawy podejścia vinyasa krama, nauczymy się synchronizacji ruchu z oddechem, pracy z bandhami i skupimy się na omówieniu i praktyce 2 pierwszych sekwencji: vinyasy tadasany, dzięki której uczymy się podstaw stabilności i rozpoczynamy pracę z biodrami oraz vinyasy asymetrycznych siadów, dzięki której pogłębiamy pracę z biodrami, ale przede wszystkim dostajemy możliwość korygowania własnych asymetrii.

Vinyasa krama oznacza stawianie kroku w ściśle określony sposób, określony za pomocą 4 parametrów: stabilności, wolności od napięcia i niepotrzebnego wysiłku oraz koncentracji na wydłużonym oddechu. Nie jest to metoda jogi, a podejście do praktyki, dzięki czemu wykazuje dużo większą elastyczność i umożliwia realizowanie ideału dostosowania praktyki do człowieka, a nie odwrotnie jak to czasem się dzieje. Zapraszamy do wspólnego poznawania tej pracy: zarezerwuj swoje miejsce!

 

22SOBOTA
10.30 – rejestracja
11.00-16.00 – wprowadzenie do synchronizacji ruchu z oddechem, bandh, sekwencja tadasany, pozycje odwrócone, pranajama (w trakcie ok. 20-30 min. przerwy); prowadzi: Maciej Wielobób
NIEDZIELA
10.00-14.30 – sekwencja asymetrycznych siadów i praca asymetriami, prowadzi: Agnieszka Wielobób (w trakcie 20-30 min. przerwy)

INWESTYCJA:

  • zapisy do 16 października* – 219 zł
  • zapisy po 16 października – 239 zł

Zapewniamy maty do jogi, paski do jogi, koce oraz poduszki, a także wodę, ciepłe napoje i przekąski  (ciastka i owoce) podczas przerwy.

* rezerwacja miejsca w promocyjnej cenie następuje w chwili wpłynięcia na konto Organizatora należności za warsztaty

Miejsce: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1 Olsztyn

Zapisy:hobbiton_yoga_siec_07
przez stronę internetową – formularz zgłoszenia
telefonicznie pod numerem: 89 612 05 33 lub 500 534 416
poprzez e-mail: biuro@cilulko-dolega.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty do 30 października 2015 r. na konto:
HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga
ul. Trylińskiego 14/114, 10-683 Olsztyn
Deutsche Bank Polska S.A.
nr konta: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001 (w tytule należy podać nazwę warsztatów oraz swoje imię i nazwisko)
lub osobiście w siedzibie firmy
i akceptacja  Ogólnych Warunków Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami a z przyjemnością na nie odpowiemy!