Wakacyjne zajęcia jogi (stacjonarnie + on line)

Wakacyjne zajęcia jogi (stacjonarnie + on line)

Przed nami okres urlopowy i każdy z nas ma pewnie swoje plany na mniejsze lub większe wyjazdy i spotkania, ale warto przez cały ten czas nadal praktykować jogę 🙂 Zapraszam Was więc na zajęcia vinyasa jogi na żywo w wybrane wakacyjne poniedziałki o 18ej. Bardzo się cieszę, że w końcu będziemy mogli się spotkać fizycznie na sali! 🙂

Zajęcia będą trwały półtorej godziny i będą to zajęcia jogi dynamicznej (ruch zsynchronizowany z oddechem) w stylu vinyasa, zakończone relaksacją, pranajamą i/lub medytacją.

Zajęcia będą również transmitowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Każdy kto wykupi karnet wakacyjny otrzyma dostęp do tej grupy. Nagranie wideo będzie dostępne przez cały czas trwania cyklu, a więc do końca sierpnia. Jeśli więc akurat Was nie będzie, będziecie mieli możliwość poćwiczyć w dowolnym wygodnym dla Was czasie przed następnymi zajęciami (lub powtórzyć tą samą praktykę w domu). Istnieje także możliwość wykupienia jedynie zajęć online, ale warunkiem jest tutaj zebranie się grupy stacjonarnej w Olsztynie.

We względu na sytuację związaną z pandemią obowiązują pewne warunki:
– ilość miejsc na sali jest mniejsza niż zwykle i ściśle ograniczona, abyśmy mogli zachować bezpieczne odstępy
– uczestnicy zajęć mogą korzystać wyłącznie ze swoich mat przynoszonych każdorazowo ze sobą
– nie można korzystać z pomocy do jogi dostępnych na sali (dostosuję zajęcia tak aby nie były potrzebne, a jeśli zdarzy się, że np. będzie potrzebny pasek, dostaniecie wcześniej informację żebyście mogli zabrać coś co spełni tę rolę, np. pasek od szlafroka lub szal)
– przed wejściem na salę wszyscy muszą zdezynfekować ręce
– korekty manualne (z użyciem dotyku nauczyciela) nie będą stosowane, będę używać jedynie korekt werbalnych (słownych)
– osoby, które źle się czują, mają objawy przeziębienia i grypy lub posiadające w swoim otoczeniu osobę chorą, lub taką która wróciła z kraju gdzie epidemia jest nasilona, nie mogą uczestniczyć w zajęciach (i tu liczę na Waszą odpowiedzialność i uczciwość)

Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla osób, które już ćwiczyły jogę (nie dla osób zupełnie początkujących)

Kiedy?
Poniedziałki godz. 18:00-19:30
29 czerwca
6 lipca
27 lipca
3 sierpnia
17 sierpnia
24 sierpnia

Miejsce:
Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, Olsztyn, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku – pod telebimem, I piętro)

Cena:
– karnet na wszystkie 6 zajęć na sali – 175 zł (w tym dostęp do nagrań zajęć online, które będą dostępne do kolejnych zajęć w zamkniętej grupie na Facebooku)
– karnet na wszystkie zajęcia online – 150 zł
– pojedyncze zajęcia na sali – 35 zł

Zapisy:
Obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto:
Millennium Bank
numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Kontakt i więcej informacji:
Justyna Cilulko-Dołęga tel. 500 534 416
e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Więcej o mnie i mojej jodze przeczytasz na stronie O mnieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *