Szamańskie opowieści – duchowi przewodnicy

Szamańskie opowieści – duchowi przewodnicy

Zapraszam Was na noworoczne spotkanie, podczas którego wprowadzę Was w świat szamanizmu i podróży szamańskich, a Wy będziecie mogli poznać swoich duchowych opiekunów. Spotkanie i poznanie opiekuna duchowego, czasami błędnie nazywanego zwierzęciem mocy, to niezapomniane doświadczenie, które może przynieść wiele wzruszenia i siły. Każdy z nas ma takiego swojego przewodnika, a on stale jest przy nas, chociaż najczęściej nawet o tym nie wiemy, nie czujemy, nie pamiętamy. Stara się pomagać nam i wspierać nas w trudnych momentach, podpowiada mądre rozwiązania i ostrzega przed niebezpieczeństwami. Opiekunem duchowym najczęściej jest zwierzę, ale niekoniecznie, mogą to także być inne istoty, o czym również Wam opowiem. Poznanie swojego przewodnika jest jak powrót do domu – w końcu wszystko staje się oczywiste i jasne. Świadomość, że jest przy nas zawsze ktoś, kto nas zna jak nikt inny i zawsze jest gotowy do pomocy daje nieopisane poczucie mocy i zaufania.

Styczniowe spotkanie będzie składało się z dwóch części: pierwszej dla osób początkujących i drugiej dla tych, którzy już znają swojego opiekuna duchowego. Można uczestniczyć w obu albo tylko w jednej. Zarówno podczas pierwszej jak i drugiej części uczestnicy odbędą podróż szamańską przy dźwiękach bębna szamańskiego. Tutaj przeczytasz więcej o podróżach szamańskich i współczesnym szamanizmie.

W drugiej części spotkania odbędziemy podróż do Górnego Świata w celu spotkania nauczycieli, którzy udzielą nam wskazówek dotyczących tego co najważniejsze w obecnym momencie życia. Początek roku to dobry moment aby zweryfikować kierunek, w którym podążamy i nasze najważniejsze cele, pragnienia i podejmowane działania. Jeśli masz inne konkretne pytanie do swoich duchowych przewodników, będzie można iść z własnym tematem, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów ze mną (sprecyzowanie tzw. misji).

Czego potrzebujesz?

Opaska na oczy

Grzechotka lub słoik wypełniony ryżem/fasolą/ziarnami lub innymi suchymi elementami

Notes i długopis

Ewentualnie: własna mata, poduszka pod głowę, koc (są też na miejscu w studio).

Dla kogo?

Dla każdego zainteresowanego szamanizmem, rozwojem, poznawaniem siebie i otwartego na nowe doświadczenia

Kiedy?

Sobota 6. stycznia 2024

I część godz. 15:00 – 17:00

II część godz. 18:00 – 20:00

Miejsce:

Studio Prana, ul. Mickiewicza 7/6, Olsztyn (wejście przez zielone drzwi pod złotymi balkonami, naprzeciwko Optyka, II piętro)

Cena:

150 zł za jedną część

250 zł za obie części

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga – ukończyłam dwuletnią szkołę szamańską u Arvick Baghramian, ponadto uczestniczyłam w licznych kursach dotyczących rozwoju, świadomości, kobiecości, pracy z energią i rozmaitych wewnętrznych podróży. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Zapisy:

  •     e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl
  •     telefon: 500534416
  •     osobiście u mnie

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest wpłata całości gotówką u mnie lub na konto podane poniżej. W tytule przelewu proszę wpisać „Zaliczka za opowieści szamańskie” + imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyła w spotkaniu.

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

W razie dodatkowych pytań odezwij się do mnie  🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *