Świątynia Kobiecości – warsztaty wyjazdowe dla kobiet 8-10 marca 2024

Świątynia Kobiecości – warsztaty wyjazdowe dla kobiet 8-10 marca 2024

Dzień Kobiet do dobry pretekst do tego aby sprawić sobie wyjątkowy prezent w postaci odżywczego wyjazdu w piękne miejsce, a także aby przyjrzeć się temu co kobiece w nas.

Co to znaczy być kobietą? Czym jest Kobiecość? Czy pozwalamy sobie dzisiaj na bycie w Kobiecości? Jak zostałyśmy wychowane i czego wymaga od nas kultura i tradycja? Czy być kobietą to znaczy być uległą i słabą? Czy może nie bać się swojej wrażliwości i empatii oraz czerpać z nich siłę do stawania za tym co ważne? Jakie są odcienie kobiecości i jak nam jest z naszą kobiecą naturą?

Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi na marcowych warsztatach. Będąc z innymi kobietami w kręgu będziemy poznawać nasze potrzeby i tęsknoty, otwierać się na przyjmowanie, odpuszczać i relaksować się. Wsłuchamy się w swój wewnętrzny głos i ciało aby dotrzeć do tego co sprawia nam przyjemność, czego pragniemy w swoim życiu. Poprzez rozmowy, dzielenie się, pracę z ciałem i rytuały będziemy napełniać swoją kobiecą studnię i wracać do siebie. Rano przed śniadaniem wprawimy ciało w ruch łagodnymi ćwiczeniami aby mieć energię na cały dzień.

A żebyśmy poczuły się jeszcze bardziej dopieszczone i zrelaksowane o nasze ciała zadba Emilia, która będzie serwowała masaże i zabiegi ajurwedyjskie. Poza tym czeka nas wieczorny koncert relaksacyjny z Szymonem.

Dodatkowe atrakcje i prowadzący:

  • Koncert relaksacyjny

„Nazywam się Szymon Sajkowski, na co dzień zajmuję się zawodowo techniką dentystyczną, a także terapią czaszkowo krzyżową, hipnoterapią i logopedią. Muzyka, eksperymentowanie z instrumentami i ich dźwiękami od bardzo dawna towarzyszą mi w różnej formie. Zaczynając od fletu i gitary klasycznej w szkole muzycznej poznałem z czasem misy tybetańskie, hang drum i inne instrumenty etniczne i perkusyjne.

Będę miał przyjemność zagrać na waszych warsztatach godzinny koncert, w którym zabiorę was w podróż przez bardzo różne jakości brzmień. Poczujecie wibrację mis tybetańskich, moc bębna szamańskiego, szum bębna morskiego, który jak kobieta może być delikatny i potężny, eterycznie lekkie dzwonki, figlarną kalimbę, tajemniczą ocarinę i głębokie brzmienie hang drum.

W kameralnej przestrzeni doświadczycie na własnym ciele jak z Wami zarezonują te wibracje. Zaprosimy Wasze osobiste intencje, które będziecie chciały wesprzeć podczas tego spotkania lub po prostu głęboko się zrelaksujecie i zregenerujecie, leżąc wygodnie i przepuszczając przez siebie fale uzdrawiających dźwięków.”

Cena – 40 zł/osoby

Zapisy u mnie – Justyna tel. 50534416

 

  • Masaże i zabiegi ajurwedyjskie

Emilia Laszczkowska – masażem zajmuje się od 2018 roku. Od 2021 roku praktykuje również masaże i zabiegi ajurwedyjskie, masując często podczas warsztatów jogi. Wiedzę z tego zakresu zdobywała u Elżbiety Żuk-Widmańskiej i Marii Koszuckiej-Dębickiej z ajurweda.pl. Nie poprzestając na tym, zgłębia temat dalej, w wyniku czego jest obecnie na Rocznym Kursie na Certyfikowanego Terapeutę Ajurwedy organizowanym przez Szkołę Ajurwedy ATMA w Warszawie. Prywatnie mieszka w Rucianem-Nidzie, jest mamą 11-letniej Dorotki i z powodzeniem stosuje zdobytą wiedzę, by cieszyć się dobrym zdrowiem i dbać o swoich bliskich.

Opis i cennik masaży i zabiegów

Zapisy bezpośrednio u Emilii.

Orientacyjny plan, który może ulec zmianie:

Piątek 8.03.2024

15-17:00 – przyjazd

17:00-18:00 – spotkanie wstępne

18:00-19:00 – kolacja

19:00-21:00 – warsztat w kręgu z boginią Lakshmi + medytacja

Sobota 9.03.2024

8:00-9:00 – łagodna joga/medytacja dynamiczna/taniec

9:00-10:00 – śniadanie

12:00-14:00 – warsztat w kręgu z boginią Afrodytą

14:00-15:00 – obiad

15:00-16:30 – czas wolny

16:30-18:00 – koncert relaksacyjny

18:00-19:00 – kolacja

19:30 – 21:00 – świątynia kobiecości

 

Niedziela 10.03.2024

8:00-9:00 – łagodna joga/medytacja dynamiczna/taniec

9:00-10:00 – śniadanie

11:00-14:00 – warsztat w kręgu Koło Życia, spotkanie z czterema aspektami Kobiecości, podsumowanie i zakończenie

14:00-15:00 – obiad

15:00 – pożegnanie uczestniczek i wyjazd do domu

Kiedy?

8-10 marca 2024

Gdzie?

A wszystko to na Mazurach Garbatych gdzie pośród pól, łąk i lasów nad jeziorem powstało piękne miejsce prowadzone z pasją i sercem. Budynki otoczone są z dwóch stron ścianą lasu i pofalowanymi łąkami nad jeziorami Rogale i Rogalik, za wsią Rogale. To właśnie stąd bierze się nazwa miejsca – “Nad Rogalami”. Do naszej dyspozycji będzie przestronna wspólna przestrzeń, w tym sala z drewnianą, podgrzewaną podłogą z 11 metrowym oknem oraz tarasem widokowym, a także patio i jadalnia. Wszystkie pokoje i apartamenty (2 i 3 osobowe) mają ogromne 9 m okna, własną łazienkę i są urządzone w stylu skandynawskim i boho, a patronują im ptaki. Tutaj poczytasz więcej o tym wspaniałym miejscu i obejrzysz więcej zdjęć

 

 

Dom „Nad Rogalami”

Rogale 29

19-330 Stare Juchy

Dla kogo?

Dla absolutnie każdej kobiety, która pragnie naładować akumulatory, spotkać się z innymi kobietami i wsłuchać w siebie. To świetny pomysł na wyjazd z przyjaciółką, siostrą czy inną bliską kobietą.

Czego potrzebujesz?

Mata do jogi (jeśli posiadasz), koc lub szal do relaksacji i medytacji, wygodny strój do ćwiczeń i na warsztaty kobiece (sukienki i spódnice jeśli lubisz nosić jak najbardziej też, kolor różowy mile widziany), opaska lub poduszeczka na oczy, notes i długopis, ubranie i buty na spacery, butelka lub kubek termiczny na picie.

Kobiety, które się zapiszą na warsztat otrzymają więcej informacji organizacyjnych przed spotkaniem.

Koszt:

950 zł – cena obowiązuje przy wpłacie zaliczki do 31.01.2024

1050 zł  – cena po 31.01.2024

Cena obejmuje koszt noclegu w pokojach 2, 3-osobowych, pełne wyżywienie (wegetariańskie śniadania, obiady i kolacje) oraz udział we wszystkich zajęciach i warsztatach za wyjątkiem koncertu relaksacyjnego.

Masaże są dodatkowo płatne.

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Zapisy:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata 400 zł gotówką u mnie lub na konto podane poniżej. W tytule proszę wpisać „Zaliczka za warsztaty Świątynia Kobiecości + swoje imię i nazwisko”

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji (z jakiegokolwiek powodu) na mniej niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu na warsztatach.

Zapisując się na warsztaty potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj.

W razie dodatkowych pytań odezwij się do mnie 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *