Soul Body Fusion® – certyfikowany kurs praktyka – Olsztyn, 9.04.2022

Soul Body Fusion® – certyfikowany kurs praktyka – Olsztyn, 9.04.2022

Na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Swój kurs nauczycielski Soul Body Fusion zrobiłam pod koniec 2020 roku, ponieważ poczułam się niejako wezwana do tego. Nie próbowałam logicznie sobie tego wytłumaczyć, po prostu poszłam za głosem serca. Od tego czasu ta metoda dojrzewała we mnie, korzystałam z niej, obserwowałam jak działa, co daje mi i innym. Wykorzystywałam ją na swoich warsztatach i byłam świadkiem pięknych rzeczy. Ostatnio doświadczam w swoim życiu dużo synchroniczności i bardzo wiele mówi mi, że teraz jest czas aby wyjść z tą metodą do szerszego grona. Czuję, że właśnie teraz kiedy doświadczamy tylu trudności i stajemy przed tyloma wyzwaniami, Soul Body Fusion może być tym co nas wesprze i pomoże przez to przejść a także pozwoli urosnąć i zobaczyć więcej.

Zapraszam na certyfikowany stacjonarny kurs praktyka Soul Body Fusion® w Olsztynie. Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwojem duchowym i poszerzeniem swojej świadomości oraz kompetencji zawodowych. Soul Body Fusion® może być traktowane jako narzędzie samorozwoju, pomocne w odnajdywaniu szczęścia oraz spełnienia w życiu, a także jako sposób na pomaganie innym i służbę światu.

Soul Body Fusion® jest prostą intuicyjną metodą stworzoną przez Jonette Crowley, która pomaga nam na nawiązanie większego kontaktu ze swoją duszą, a tym samym dostęp do przewodnictwa duszy, pogłębienia kontaktu ze swoją intuicją, wewnętrznym głosem, zwiększenie wibracji swojego ciała i wiele więcej.

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam się z racji urodzenia. (…)

Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał? Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.”

Jonette Crowley

Przychodząc na świat jesteśmy najczęściej zestrojeni z naszą duszą (chyba, że doznaliśmy traumy lub szoku w okresie płodowym), jednak już w dzieciństwie może dojść do oddzielenia duszy od ciała. Najczęściej jest to częściowe i może być pogłębiane przez kolejne doświadczenia. Przyczynami rozdzielenia są najczęściej: trauma (także przy narodzinach), szok, silny stres, choroba, poczucie bycia niekochanym, niechcianym, niewystarczającym, seksualne wykorzystanie, lęk, uzależnienia, religia, poczucie winy, nieakceptowanie swojego ciała itd.. Takie rozdzielenie powoduje poczucie niespełnienia, brak zadowolenia z życia, brak energii i chęci do działania, a często także choroby na poziomie fizycznym i mentalnym.

Może to także objawiać się poczuciem braku, nieokreśloną tęsknotą za czymś, co trudno nazwać. Zaspokajanie swoich potrzeb i pragnień materialnych, udział w konsumpcyjnym wyścigu, osiąganie kolejnych sukcesów zawodowych, odhaczanie kolejnych zrealizowanych planów i marzeń, okazują się często niewystarczające. Chcemy czegoś więcej, czujemy, że jest coś jeszcze. Niektórzy zwracają się wtedy w stronę duchowości, medytacji, jogi, szukają połączenia ze Źródłem. Zaczynają sobie przypominać, że to połączenie jest w nas i mamy stale do niego dostęp. Zaczynają słuchać i coraz wyraźniej słyszą głos swojej duszy, która pragnie być połączona z ciałem i doświadczać poprzez nie Życia w pełni.

Soul Body Fusion® jest metodą, która pozwala na proste, szybkie i w pełni bezpieczne połączenie naszej duszy z ciałem. Jest wyrażonym w sercu pragnieniem połączenia się ze swoją duszą, intuicją, wyższą mądrością i pełnym zaufaniu w jej prowadzenie. Nasza dusza widzi nasze życie jakby z lotu ptaka – ma dużo większą perspektywę, zasoby, doświadczenie i mądrość, nie jest ograniczona ego i uwarunkowaniami społecznymi i zawsze wie, co jest dla nas najlepsze w danej chwili. Jeśli jej zaufamy i pozwolimy prowadzić, nasze życie wejdzie na zupełnie inny poziom.

Możliwe efekty stosowania Soul Body Fusion®:

 • Lepszy kontakt ze swoim ciałem
 • Pogłębienie kontaktu z własną intuicją, podążanie za głosem serca
 • Wzrost poczucia własnej wartości
 • Poczucie spokoju, harmonii i szczęścia
 • Odczuwanie radości, lekkości, przyjemności z bycia w ciele
 • Przekierowanie uwagi z umysłu do serca, do przekłada się na uspokojenie natłoku myśli i poczucie bezpieczeństwa
 • Poczucie uziemienia, ugruntowania i zwiększona koncentracja
 • Przypływ energii i chęci do działania
 • Zwiększenie wibracji ciała, co może się przełożyć na uruchomienie procesów samouzdrawiających, zwiększenie odporności i szybszą regenerację ciała
 • Zwiększenie kreatywności, odkrycie lub przypomnienie sobie o własnych talentach i darach
 • Klarowność własnych pragnień i działań, podążanie za głosem duszy, serca, odnalezienie życiowej misji lub tego co jest do zrobienia na ten moment
 • Przyciąganie do siebie najlepszych okoliczności, ludzi i zdarzeń, pomocnych w realizacji pragnień naszego serca – poczucie synchroniczności (przyciąganie tego o czym myślimy)
 • Możemy doświadczać więcej obfitości, także finansowej
 • …i wiele więcej, w zależności od tego czego potrzebujemy.

Soul Body Fusion® jest jedną z metod, które mogą nam pomóc czuć się lepiej w swoim ciele i być bardziej spełnionymi ludźmi, którzy wykorzystują swój potencjał w pełni i cieszą się życiem.

„Dusza pragnie doświadczania fizyczności, co może jej dać jedynie materialne życie. Ciało zaś pragnie doświadczać nieśmiertelności, co może dać mu jedynie dusza. Jeśli zezwolisz, aby to zjednoczenie się dokonało, przekonasz się od razu co znaczy być miłością, którą jesteś.”

Glenda Green „Love Without End”

Więcej na temat Soul Body Fusion® przeczytasz tutaj

oraz w artykule Zwierciadła

Na kursie:

 • Poznasz podstawy metody, historię jej powstania oraz aspekt naukowy
 • Poznasz duchową perspektywę czasów, w których obecnie jesteśmy i to jak Soul Body Fusion® może nam pomóc na poziomie jednostki oraz globalnie
 • Doświadczysz Soul Body Fusion® na minimum 2 sesjach
 • Nauczysz się prowadzić fuzje dla siebie i innych
 • Wykonasz swoją pierwszą fuzję
 • Dowiesz się jak możesz wspierać siebie i innych dzięki tej metodzie
 • Zdobędziesz międzynarodowy Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®, uprawniający do przeprowadzania indywidualnych sesji rodzinie, znajomym i klientom na całym świecie
 • Poszerzysz swoje kompetencje zawodowe
 • Dowiesz się jak przeprowadzać sesje na żywo oraz online
 • Dołączysz do grona Praktyków i Nauczycieli Soul Body Fusion®, którzy działają aktywnie z miłością w obliczu globalnych zmian i kryzysu
 • Otrzymasz dostęp do polskiej grupy na Facebooku Praktycy Soul Body Fusion®
 • I co najważniejsze poznasz prostą i efektywną praktykę, wspierającą Cię, na co dzień i wpływającą na wszystkie dziedziny Twojego życia!

Czas i miejsce:

9 kwietnia 2022 roku godz. 10:00 – 18:00 (w tym 1,5 godz. przerwa obiadowa)

Przepływ, Olsztyn, ul. Pileckiego 2, II piętro (dawna szkoła tańca Pavlovic, nad siłownią Olimpia Fitness)

Inwestycja:

350 zł od osoby – cena zawiera udział w szkoleniu oraz certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®, herbatę, wodę, owoce (nie zawiera obiadu).

Zapisy i zgłoszenia:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł gotówką lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

W tytule wpisz swoje imię i nazwisko oraz „Soul Body Fusion – kurs praktyka”

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 3 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Zaliczka jest bezzwrotna.

Zapisując się na kurs potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj

Ilość miejsc ograniczona.

Uwaga! Kurs odbędzie się o ile zbierze się minimalna grupa tj. 4 osoby. W innym wypadku zaliczki zostaną zwrócone.

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga – certyfikowany praktyk i nauczycielka Soul Body Fusion®, nauczycielka jogi (vinyasa, yin joga, joga nidra, joga śmiechu) i medytacji oraz pranajamy, konsultantka ajurwedy II stopnia. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian, asystentka na warsztatach kobiecych Komali Sunder Amorim. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia. Z wykształcenia przyrodniczka ze stopniem naukowym doktora.  Prowadzi swoje zajęcia jogi, warsztaty i kręgi dla kobiet. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie, książki, pisanie, malowanie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty. Nieustannie i bez wytchnienia na drodze rozwoju i odkrywania siebie.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *