Powrót do siebie

girl-324688_1920Zestresowani, zabiegani, rozproszeni tysiącem spraw, rozpamiętujemy to co było i martwimy się o to co będzie. Tymczasem nie istnieje tak naprawdę nic więcej poza teraźniejszością. Brak obecności w trwającej chwili i stres powoduje, że tracimy kontakt z własnym ciałem. Skutkiem tego są niepokoje, depresja, nerwice, choroby, brak samoakceptacji i poczucia szczęścia. Na naszych warsztatach uczestnicy wsłuchują się w swoje potrzeby płynące zarówno z umysłu jak i ciała. No nowo uczą się akceptacji siebie wraz z całym wachlarzem różnorodności ciała i ducha jakim charakteryzuje się każdy z nas. Odpowiednio dobrani nauczyciele poprzez różne sposoby pracy z ciałem i umysłem sprowadza uczestników do chwili obecnej i do siebie. Metodami stosowanymi na warsztatach „Powrót do siebie” są m.in. joga, taniec, relaksacja, techniki oddechowe i medytacja.

Przyjdź na nasze warsztaty poczuj swoje ciało, uwolnij się od napięcia, naucz się żyć tu i teraz i bądź szczęśliwy.

W warsztatach mogą brać udział wszystkie osoby, u których nie stwierdzono zaburzeń psychicznych lub innych przeciwwskazań do tego typu pracy z ciałem.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają Dyplom uczestnictwa zaświadczający o zdobytych umiejętnościach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych warsztatów jakie są zaplanowane na najbliższy czas podano w Aktualnościach.