Pierwsze urodziny Studio Prana

Pierwsze urodziny Studio Prana

Minął już rok odkąd zaprosiłam Wam do prawdziwie mojego miejsca w Centrum Olsztyna – do Studia Prana. Wiele się przez ten czas wydarzyło w tej przestrzeni i we mnie. Poznałam wiele wspaniałych osób, nauczyłam się nowych rzeczy, pracowałam dając Wam z siebie to co najlepsze. Za nami wiele godzin zajęć vinyasowych i yin jogi, tysiące oddechów i setki Powitań Słońca, kilka edycji kursu jogi dla początkujących, kolejne spotkania z kobietami w ciąży, kurs praktyków Soul Body Fusion, a także obfity cykl warsztatów dla kobiet Archetypy Świętej Kobiecości. Podczas każdego naszego spotkania na zajęciach jogi, medytacji, warsztatach czy w kręgu czuję, że jestem na swoim miejscu i cieszę się, że mogę robić to co robię. Teraz chciałabym spotkać się z Wami w nieco innej atmosferze, aby w lekkości cieszyć się tym co wspólnie przeżyliśmy i tym co jeszcze przed nami. Oswoiliśmy przestrzeń w kamienicy na Mickiewicza a teraz zapuśćmy w niej swoje korzenie, albo przynajmniej korzonki 😉 Chcę napić się z Wami herbaty, zjeść urodzinowy tort, pośpiewać mantry, pośmiać się, może pomedytować.

Zapraszam wszystkie osoby, które w minionym roku szkolnym lub dawniej brały udział w moich zajęciach i warsztatach oraz wszystkie dobre dusze, których ścieżka skrzyżowała się z moją, na wspólną celebrację. Spotkajmy się w Studio Prana i wypełnijmy ją jeszcze bardziej dobrą energią i śmiechem.

Kiedy?

  1. września 2023 (niedziela) godz. 16:00

Gdzie?

Studio Prana

Ul. Mickiewicza 7/6 Olsztyn

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, ale będę wdzięczna, jeśli dacie mi wcześniej znać, że chcecie przyjść, dzięki czemu będę wiedziała ilu osób mogę się spodziewać 🙂

Tel. 500534416Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *