Szamańskie opowieści – żyć pełnią

Szamańskie opowieści – żyć pełnią

Zapraszam Was na drugie już spotkanie z szamanizmem, podczas którego będziecie mogli spotkać swojego opiekuna duchowego i porozmawiać z nim oraz odbyć dwie dodatkowe podróże – do Świata Górnego po nauki od swoich duchowych nauczycieli i do Świata Dolnego po uzdrowienie. Tutaj możecie przeczytać więcej o podróżach szamańskich i szamanizmie.

Spotkanie i poznanie opiekuna duchowego, czasami błędnie nazywanego zwierzęciem mocy, to niezapomniane doświadczenie, które może przynieść wiele wzruszenia i siły. Każdy z nas ma takiego swojego przewodnika, a on stale jest przy nas, chociaż najczęściej nawet o tym nie wiemy, nie czujemy, nie pamiętamy. Stara się pomagać nam i wspierać nas w trudnych momentach, podpowiada mądre rozwiązania i ostrzega przed niebezpieczeństwami. Opiekunem duchowym najczęściej jest zwierzę, ale niekoniecznie, mogą to także być inne istoty, o czym również Wam opowiem. Poznanie swojego przewodnika jest jak powrót do domu – w końcu wszystko staje się oczywiste i jasne. Świadomość, że jest przy nas zawsze ktoś, kto nas zna jak nikt inny i zawsze jest gotowy do pomocy daje nieopisane poczucie mocy i zaufania.

Lutowe spotkanie będzie składało się z dwóch części: pierwszej dla osób początkujących i drugiej dla tych, którzy już znają swojego opiekuna duchowego. Można uczestniczyć w obu albo tylko w jednej.

W drugiej części spotkania najpierw odbędziemy podróż do Górnego Świata w celu spotkania nauczycieli, którzy powiedzą nam o przekonaniach i lękach, jakie blokują nas przed życiem pełnią. Może to być transformujące doświadczenie, otwierające oczy i serce na to, co chociaż często nieuświadomione, realnie wpływa na nasze wybory i decyzje, powstrzymuje nas przed życiem w taki sposób jaki przyniesie nam szczęście,  satysfakcję i spełnienie. Następnie udamy się do Świata Dolnego, aby poprosić o uzdrowienie chociaż części tego o czym dowiedzieliśmy wcześniej. Oczywiście – są to poważne sprawy i dość duże tematy, których świadome przepracowanie, nierzadko zajmuje całe lata, jednak duchowe uzdrowienie może zadziałać na głębokim poziomie, uwalniając nas od części przekonań i blokad i stanowiąc punkt wyjściowy do dalszej pracy. Nasze doświadczenia podczas podróży szamańskich przekładają się na nasze odbieranie świata i realne życie. Nie jest to więc jedynie ciekawie spędzony czas ale szansa na realną zmianę i nowe zrozumienie. Jeśli masz inne konkretne pytania do swoich duchowych przewodników, będzie można iść z własnym tematem, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów ze mną (sprecyzowanie tzw. misji).

Czego potrzebujesz?

Opaska na oczy

Grzechotka lub słoik wypełniony ryżem/fasolą/ziarnami lub innymi suchymi elementami

Notes i długopis

Ewentualnie: własna mata, płaska poduszka pod głowę, koc (są też na miejscu w studio)

Dla kogo?

Dla każdego zainteresowanego szamanizmem, rozwojem, poznawaniem siebie i otwartego na nowe doświadczenia

Kiedy?

17 lutego 2024

I część godz. 12:00 – 14:30

II część godz. 16:00 – 19:00

Miejsce:

Studio Prana, ul. Mickiewicza 7/6, Olsztyn (wejście przez zielone drzwi pod złotymi balkonami, naprzeciwko Optyka, II piętro)

Cena:

150 zł za pierwszą część

200 zł za drugą część

300 zł za obie części

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga – ukończyłam dwuletnią szkołę szamańską u Arvick Baghramian, ponadto uczestniczyłam w licznych kursach dotyczących rozwoju, świadomości, kobiecości, pracy z energią i rozmaitych wewnętrznych podróży. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Zapisy:

    e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

    telefon: 500534416

    osobiście u mnie

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest wpłata całości gotówką u mnie lub na konto podane poniżej. W tytule proszę wpisać „Zaliczka za opowieści szamańskie +imię i nazwisko” osoby, która będzie uczestniczyła

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

W razie dodatkowych pytań odezwij się do mnie  🙂

Autorka obrazów po bokach grafiki: Caroline ManiereDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *