MOC łagodności – spotkanie z Ciałem i Sercem – weekendowy wyjazd dla kobiet z jogą i uważnością – 25-27 października 2019

MOC łagodności – spotkanie z Ciałem i Sercem – weekendowy wyjazd dla kobiet z jogą i uważnością – 25-27 października 2019

Już w październiku chciałabym zaprosić Cię na spotkanie ze sobą, ze swoim Ciałem i Sercem oraz innymi kobietami w cudownej przestrzeni w Lipowym Domu na Mazurach.

W dzisiejszych czasach tempo naszego życia jest bardzo szybkie, jesteśmy bombardowani zewsząd ogromem informacji i wymaga się od nas znacznie więcej niż kiedyś. Żyjemy ciągle w głowie – mamy tysiąc myśli na minutę, setki pomysłów, dziesiątki obowiązków i wyzwań, a tak niewiele czasu dla siebie. Czasu na zatrzymanie, regenerację, zapytanie siebie czego pragnę, czego potrzebuję lub po prostu bycie. A jest to nam przecież niezbędne – musimy stale ładować swoje baterie, dbać o nasze ciało, które nas niesie przez świat, i co jakiś czas sprawdzać czy droga, którą tak pędzimy prowadzi w odpowiednim kierunku. A często gonimy nie wiadomo za czym i na oślep, nie mając nawet czasu zastanowić się nad tym co jest dla mnie dobre, co lubię, czego chcę więcej. Życie w tym pędzie, ciągłym działaniu, w umyśle sprawia, że nie dostrzegamy tego co mówi nasze ciało. A mówi bardzo wiele i nigdy się nie myli. Jest też w nas jeszcze jeden głos, który możemy usłyszeć tylko, kiedy się naprawdę zatrzymamy i nadstawimy ucha – to głos naszego Serca, podszepty naszej Duszy. Mówi nam za czym tęsknimy, podpowiada to co przynosi nam największe szczęście. Jesteśmy całością z naszym Ciałem, Sercem i Umysłem. Wszystkie te trzy aspekty w nas, kiedy jesteśmy w harmonii ze sobą i światem pięknie współdziałają i prowadzą nas ku trwałemu szczęściu. A przecież jako kobiety posiadamy niezwykłe umiejętności słuchania ciała i świata a także dostrzegania i czucia tego co wydaje się zakryte. Poprzez łagodną pracę spróbujemy dokopać się do ukrytych skarbów i drogowskazów naszej duszy, a otaczająca nas natura z pewnością nas w tym wesprze.

Na warsztatach będziemy wypatrywać sygnałów płynących z naszego Ciała i nawiązywać kontakt z Sercem, aby stworzyć przestrzeń, w której usłyszymy jego głos. Poprzez łagodność i okazanie sobie i swojemu Ciału akceptacji i miłości spróbujemy połączyć wszystko w idealną całość, którą przecież jesteśmy. Będziemy pracować za pomocą jogi – asan, pranajamy, technik uważnościowych i relaksacji a także medytacji. A wszystko to w bezpiecznej i przyjaznej kobiecej atmosferze. Skupimy się na tym, co jest teraz w nas – w naszych ciałach, tym, co do nas przychodzi, oraz tym co chciałybyśmy zostawić za sobą. Skierujemy nasz reflektor uwagi na to, co jest w nas, aby dać sobie szansę na usłyszenie swojego wewnętrznego głosu.

Pomiędzy zajęciami będzie czas na spacery po okolicy (dom jest położony nad jeziorem, wśród pól i lasów), siedzenie przy kominku, czytanie książki, picie herbaty, masaż Lomi Lomi Nui lub co tylko przyjdzie Ci do głowy 🙂

Wstępny program (do października może on ulec delikatnym zmianom):

Piątek 25 października

16-18:00 – przyjazd uczestniczek i zakwaterowanie

18:00 – kolacja

19:00 – łagodne zajęcia jogi, relaks, medytacja.

Sobota 26 października

7:00 (lub 8:00 do ustalenia) – medytacja poranna

8:00 (lub 9:00) – śniadanie

11:00 – zajęcia jogi (otwarcie klatki piersiowej), pranajama, relaks.

14:00 – obiad

17:00 – sesja jogi (biodra + zestaw na menstruację), relaks, medytacja – wszystkie uczestniczki otrzymają zestaw na menstruację do samodzielnego ćwiczenia w domu

19:00 – kolacja

Niedziela 27 października

7:00 (lub 8:00) – poranna medytacja

8:00 (lub 9:00) – śniadanie

11-13:00 –  sesja jogi harmonizująca (yin yoga lub do wyboru nauka układania własnej sekwencji), relaks, medytacja

14:00 – obiad

Po obiedzie powrót do domów.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że potrzebują zatrzymania, rozruszania ciała, wsłuchania się w nie i spotkania w kobiecym gronie 🙂 W warsztatach mogą brać udział zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane.

Co warto ze sobą zabrać?

Jeśli posiadasz swoją matę do jogi i/lub poduszkę do medytacji – to weź ze sobą, jeśli nie, to na miejscu będą dostępne. Warto też zabrać szal, którym będziesz mogła się otulić, swój dziennik lub notes i długopis oraz ewentualnie długą spódnicę. No i oczywiście wygodne ubrania do ćwiczeń i spacerów oraz buty do chodzenia po lesie czy łące.

Inwestycja w siebie i relaks:

Za warsztat:

– 250 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki do 15 września

– 300 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki po 15 września

– 250 zł przy zapisie w parach

Za nocleg i wyżywienie:

400 zł płatne na miejscu – cena zawiera 2 noclegi w Lipowym Domu, w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, z pełnym wegańskim wyżywieniem.

Zapisy:

Pisemnie na maila: justyna@cilulko-dolega.pl lub telefonicznie: 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na podane poniżej konto. W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz „Warsztaty jogi 25-27 października”. Pozostałą część płacimy gotówką na miejscu. Jeśli potrzebujesz fakturę – daj mi znać.

Konto bankowe:

Justyna Cilulko-Dołęga – joga i rozwój

Millennium Bank, numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości – śmiało pisz lub dzwoń! 🙂

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *