Krąg kobiet – dla siebie i Ziemi (22 września 2019)

Krąg kobiet – dla siebie i Ziemi (22 września 2019)

Z ogromną radością zapraszam Cię Kobieto do wspólnego kręgu, gdzie w pełnej akceptacji atmosferze spotkamy się ze sobą, aby dzielić się tym co dobre, ciekawe, radosne, ale także tym co chcemy zostawić za sobą. Bez oceniania, bez powinności, z tym co jest, w kobiecej przestrzeni.

Kiedyś spotkania kobiet, były czymś naturalnym, zwyczajnym, dawały kobietom siłę do stawiania czoła trudom codzienności. Spotykały się przy ogniu, aby wspólnie gotować, tkać, rwać pierze, wyszywać, plotkować, śpiewać czy tańczyć. A dzisiaj takie spotkania są rzadkością, część naszego życia przeniosła się do świata wirtualnego z wielką stratą dla naszych relacji i poczucia wspólnoty. Czasem przypadkowo, rzadziej planowo, zdarza się, że kilka kobiet spotka się w swoim gronie – ile wtedy jest śmiechu, radości, mocy, czasem oczyszczenia, aż iskry się sypią! 😀 Dodatkowo, kto poznał moc Kręgu, ten wie, że oprócz zwykłego spotkania serc dzieje się tam magia, coś czego nie da się opisać, a po prostu trzeba poczuć. Bo razem jesteśmy silniejsze, a KAŻDA Kobieta w kręgu ma swoją rolę, nawet jeśli milczy i tylko daje swoją obecność (bo tak też można).

Chciałabym abyśmy rozpoczęły regularne spotkania, na których będziemy dzielić się tym co w nas, robić wspólnie różne rzeczy, rozwijać i odkopywać talenty, marzyć, medytować i robić to na co będziemy miały ochotę.

Jeśli poczułaś, że chciałabyś być tego częścią, na dłużej lub tylko ten jeden raz zapraszam Cię serdecznie. Przyjdź 22 września i usiądź z nami w kręgu kobiecej mocy przy wspólnym ogniu. Nieważne ile masz lat, w co wierzysz bądź nie wierzysz, czy masz tatuaże, dzieci czy koty, a może wszystko na raz 😉 Jeśli ten Krąg Cię woła, odpowiedz na wezwanie. Prawdopodobnie Twoja obecność jest nam potrzebna i czeka na Ciebie coś czego Ty teraz potrzebujesz.

Na pierwszym spotkaniu chciałabym abyśmy się poznały, podzieliły pomysłami na przyszłe spotkania, ale także zostawiły symbolicznie za sobą to, czego nie chcemy już nieść dalej – gdyż aby zrobić miejsce na nowe, trzeba pozbyć się tego co już nam nie służy. Chciałabym również abyśmy poświęciły kawałek swojego czasu i dobrej energii i wysłały ją Matce Ziemi, która ostatnio bardzo cierpi przez człowieka. Moc naszego serca jest silniejsza niż cokolwiek, wierzę więc, że jeśli możemy to chociaż tyle powinniśmy zrobić.

Przynieś ze sobą symboliczną świeczkę (najlepiej podgrzewacz/tealight), a jeśli masz ochotę także coś wegetariańskiego do zjedzenia czym chciałabyś się podzielić.

Kiedy?

22 września, niedziela godz. 19-21:00 (być może skończymy wcześniej, ale lepiej zarezerwować odrobinkę więcej czasu i nie spieszyć się)

Gdzie?

Centrum H&B na Jarotach, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, nad Jakubkiem, wejście schodami od strony parkingu z tyłu budynku, lub przez główne wejście – wtedy trzeba się kierować na balkony na wprost wejścia od ul. Wilczyńskiego).

Koszt

Składka symboliczne 10 zł na pokrycie kosztów sali

Zapisy:

Justyna Cilulko-Dołęga – tel. 500534416, e-mail: justyna@cilulko-dolega.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *