Archetypy Świętej Kobiecości – Młoda Dziewczyna

Archetypy Świętej Kobiecości – Młoda Dziewczyna

Archetypy Świętej Kobiecości – cykl warsztatów dla kobiet

Warsztat I – Maiden – Młoda Dziewczyna, Dziewica

Pierwszym kobiecym archetypem, który będziemy eksplorować podczas naszego cyklu warsztatów jest Młoda Dziewczyna. Jest to dziewiczy aspekt kobiety, to znaczy taki, który nie został zdominowany przez męską energię, nie doznał cierpienia. Jest to pierwszy z archetypów potrójnej Bogini (Młoda Dziewczyna, Matka, Starucha) – kobieta w okresie przed miesiączką, poznająca dopiero swoją kobiecość, swoje ciało i seksualność. Jesteśmy z nią najsilniej połączone w okresie młodzieńczym, kiedy poznajemy świat, jesteśmy ciekawe, pełne pasji, ufne, a nawet naiwne, ale nie tylko. Ta energia budzi się w nas, także kiedy rozpoczynamy coś nowego w swoim życiu – czy to nowy projekt, związek czy pracę, albo jesteśmy w podróży i chcemy zobaczyć jak najwięcej, aby nie uronić ani chwili. Młoda Dziewczyna jest pełna pasji i wiary, witalności, jest radosna i niewinna. Przynosi nam powiew świeżości, kiedy utkniemy w miejscu i pogrążymy się w rutynie. Ona przełamuje schematy i zaprasza nas zrobienia czegoś inaczej, rozpoczęcia na nowo, zabawy, doświadczania życia, zamiast rozmyślania nad nim.

Ma też swoje ciemne strony – niedojrzałość emocjonalną, problemy z angażowaniem się w relacje, niekończenie projektów, bujanie w obłokach, czekanie na księcia na białym koniu, który ją uratuje i uwolni od odpowiedzialności itd. O tym wszystkim i wiele więcej, opowiemy sobie na październikowym warsztacie, a także poczujemy w naszych ciałach energię Młodej Dziewczyny.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

– chcesz poznać bliżej aspekt siebie jaki reprezentuje Młoda Dziewczyna

– potrzebujesz świeżej energii aby ruszyć z miejsca, coś zmienić

– szukasz inspiracji do działania

– twoja wewnętrzna Młoda Dziewczyna jest niedojrzała i dominuje w Twojej psychice, przez co doświadczasz trudności w życiu codziennym i relacjach

– straciłaś wiarę w ludzi, Życie, pasję do działania

– doświadczasz marazmu, odrętwienia

– w Twoim życiu jest mało zabawy, spontaniczności, beztroski

– tęsknisz za towarzystwem innych kobiet oraz bycia z nimi w lekkości i życzliwości

– chcesz eksplorować pozostałe archetypy kobiecości

 

W planie między innymi:

– omówienie różnych aspektów Młodej Dziewczyny

– rytuał pierwszej miesiączki

– dzielenie się w kręgu

– ćwiczenia praktyczne

– ucieleśnianie energii Maiden

– taniec intuicyjny

Kobiety, które zgłoszą się na warsztat otrzymają więcej informacji o tym jak się przygotować w wiadomościach prywatnych.

Kiedy?

15 października (sobota) godz. 16.00

Czas trwania 2-3 godziny w zależności od grupy i potrzeb.

Miejsce:

Studio Prana ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie

Inwestycja w siebie:

150 zł

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia, m.in. Komali Sunder Amorim i Dagmary Gmitrzak.  Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu oraz żyć pełnią swojego potencjału. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem J

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

 

Więcej informacji o całym cyklu spotkań

Kolejne warsztaty będą się odbywać w przybliżeniu co miesiąc. Można uczestniczyć w każdym z nich niezależnie, ale najbardziej polecam uczestnictwo w całym cyklu, dzięki czemu poczujecie pełnię i bogactwo tego co Wam proponuję. Każdy z nich będzie wyjątkowy i pełny sam w sobie, ale razem są wielką bramą do kobiecego przebudzenia i odkrycia pełni swojej mocy.

Poniżej daty i prawdopodobne tematy (kolejność może ulec zmianie) kolejnych warsztatów z cyklu:

*Daty letnich spotkań mogą jeszcze ulec zmianie.