Archetypy Świętej Kobiecości – Królowa 15.07.2023

Archetypy Świętej Kobiecości – Królowa 15.07.2023

Lato w pełni rozkwitu, Wszechświat oferuje nam wszelką obfitość a ja zapraszam Was do spotkania z archetypem Królowej, który również uosabia pełnię w kobiecie.

Królowa to każda kobieta, która włada swoim osobistym królestwem. To ta, która nie gra według stworzonych reguł, ale sama je tworzy, na podstawie świadomości samej siebie i świata. Królowa wie, czego potrzebuje i czego pragnie i ma odwagę po to sięgnąć, przekuć marzenia w materię. Poznała samą siebie – swoje mocne i słabe strony, swój cień i swoje skrzydła. Przeszła wiele i nieraz upadła, zna smak bólu i porażki, ale także zwycięstwa, radości i błogości. Jest głęboko połączona ze sobą i swoją intuicją, ufa sobie i wie, że może na sobie polegać. Jest świadoma, że podejmowane przez nią decyzje mają wpływ nie tylko na nią, ale na wszystkich w jej królestwie, dlatego wybiera mądrze i nie kieruje się wyłącznie własnym dobrem. Jest wrażliwa, pełna współczucia i empatii, ma otwarte serce i potrafi słuchać, stwarza przestrzeń, w której inni czują się bezpiecznie i mogą być sobą. Rozumie co przechodzą inni, ponieważ sama nieraz znalazła się w trudnej sytuacji i dlatego nie ocenia i nie krytykuje. Królowa jest też wolna, niezależna i nieustraszona. Znając swoją wartość, sięga po to, czego pragnie i kreuje swoją rzeczywistość. Potrafi walczyć o swoje, wyciągnąć swój miecz i odciąć się od tego co jej nie służy, nawet jeśli byłoby to bolesne. Królowa łączy w sobie archetyp Matki, Kobiety Zmysłowej, Wojowniczki, Kreatorki, Dzikiej Kobiety i Uzdrowicielki. Dopiero, kiedy poznasz i zintegrujesz w sobie te jakości, twoja wewnętrzna Królowa będzie mogła zasiąść na tronie i mądrze władać twoim królestwem. Królowa jest pełna wewnętrznej mocy i uosabia czystą kobiecą energię. Zniekształcony archetyp Królowej jest rządny władzy, narcystyczny, wymaga bezwzględnego podporządkowania, szacunku i przywilejów. Często jest też bardzo mściwa i wpada we wściekłość, kiedy sprawy idą nie po jej myśli. Znamy też cień tego archetypu pod postacią Królowej Śniegu, Milczącej Królowej czy Księżniczki.

Na lipcowym warsztacie poznamy bliżej archetyp Królowej i zagłębimy się w różne jego aspekty. Przywołamy energię Królowej i ucieleśnimy ją poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i praktyki. Czeka nas koronacja – dosłownie i w przenośni. Nie zabraknie ruchu, dobrej zabawy i królewskiej uczty 🙂

Kobiety, które zgłoszą się na warsztat otrzymają więcej informacji o tym jak się przygotować w wiadomościach prywatnych.

Kiedy?

15 lipca (sobota) godz. 11.00-14:00

Czas trwania ok 3 godziny (w zależności od grupy i potrzeb).

Miejsce:

Studio Prana ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Ukończyła dwuletnią szamańską szkołę Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia, w tym dwuletniego kursu „Pełnia kobiecości” prowadzonego przez Komalę Sunder Amorim, obecnie asystentka Komali na tych warsztatach dla kobiet. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu oraz żyć pełnią swojego potencjału. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy i szczegóły:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem 🙂

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Więcej informacji o całym cyklu spotkań

Kolejne warsztaty będą się odbywać w przybliżeniu co miesiąc. Można uczestniczyć w każdym z nich niezależnie, ale najbardziej polecam uczestnictwo w całym cyklu, dzięki czemu poczujecie pełnię i bogactwo tego co Wam proponuję. Każdy z nich będzie wyjątkowy i pełny sam w sobie, ale razem są wielką bramą do kobiecego przebudzenia i odkrycia pełni swojej mocy.

Poniżej daty i prawdopodobne tematy (kolejność może ulec zmianie) kolejnych warsztatów z cyklu: