Archetypy Świętej Kobiecości – Kobieta Zmysłowa / Kochanka

Archetypy Świętej Kobiecości – Kobieta Zmysłowa / Kochanka

Archetyp Kochanki jest jednym z bardziej znanych i na pewnym etapie życia, każdy z nas go doświadcza w mniejszym i większym stopniu. Budzi się z nas, kiedy jesteśmy zakochane – nieważne czy jest to miłość romantyczna, platoniczna czy do nowonarodzonego dziecka, które trzymamy w ramionach. Pomaga nam wyrażać swoją miłość, obdarowywać nią drugiego człowieka, ale także przyjmować to uczucie, otwierać się przed inną osobą na bardzo głębokim, intymnym poziomie. Kochanka jest także otwarta na szeroko rozumianą przyjemność – potrafi ją czerpać poprzez swoje ciało, które w pełni akceptuje, ale także cieszy się tym co piękne dla umysłu i duszy. Seksualność i miłość wysyłana i przyjmowana z zewnątrz, to jej ważne aspekty, ale nie jedyne. Kochanka uczy nas, że punktem wyjścia jest zawsze miłość do siebie, ponieważ jeśli nie potrafimy w pełni zaakceptować i pokochać siebie samych, nasza miłość w jakiejkolwiek relacji będzie warunkowa – będziemy szukać w innych ludziach, tego czego nam samym brakuje i czego nie umiemy sobie dać. Kochanka przypomina nam, że najpierw musimy same się napełnić, aby móc dawać innym. Ten archetyp, do którego słowem-kluczem jest Miłość, pomaga nam również połączyć się z najwyższym Źródłem miłości uniwersalnej i poczuć, że zawsze i wszędzie jesteśmy kochane i otoczone opieką.

Na kwietniowych warsztatach porozmawiamy o miłości z trzech perspektyw – miłości uniwersalnej, miłości do siebie i miłości w relacjach. Zbadamy temat stosunku do własnego ciała i jego akceptacji, otworzymy się na seksualność, będącą życiową kreatywną energią. Powiemy sobie o cieniu archetypu Kochanki i czyhających na nią pułapkach. Odbędziemy praktyki łączenia się z naszym sercem i łonem oraz oczyszczaniem tej świętej przestrzeni. Czeka nas gorący taniec i spotkanie z boginią Afrodytą.

Ponadto specjalną gościnią będzie Julia Stołowska, terapeutka i masażystka tantryczna. Z Julią porozmawiamy o wstydzie związanym z seksualnością, mniejszymi i większymi traumami jakie nosimy w kontekście tej sfery naszego życia, a także o kobiecym orgazmie. Julia opowie nam też jak pomaga kobietom odzyskać życiową energię zablokowaną przez niewyrażoną seksualność, kto się do niej zgłasza oraz w jakich sytuacjach to co proponuje może okazać się korzystne. Poza tym przygotowała dla nas specjalne ćwiczenie i garść praktycznych wskazówek. Z pewnością będzie bardzo soczyście i energetycznie!

Julia Stołowskacertyfikowana Terapeutka Tantry w Europen Academy of somatic Education EASE SENSUAL HOLISTIC MASSAGE, doskonaliła swoje umiejętności w sztuce uzdrawiania i transformacji. Oprócz tego jest również terapeutką Theta Healing z głębokim zrozumieniem połączenia ze Stwórcą i pracą z przekonaniami. Kiedy nie pracuje, oddaje się swoim pasjom do Origami i Makramy, które pozwalają jej wyrazić swoją kreatywność i wnoszą do życia poczucie spokoju. Gotowanie to kolejne z jej hobby, lubi eksperymentować z różnymi smakami i kuchniami. Jako matka dwóch pięknych córek, rozumie znaczenie równowagi i stara się ją zachować w każdym aspekcie życia. Miała szczęście odbywać superwizję pod okiem Denisa Říha Palečkova, co pomogło jej w dalszym wzroście i rozwoju swoich umiejętności. Ponadto interesuję się kosmogramami, runami i kryształami, które włącza do swojej pracy, kiedy tylko jest to wskazane. Jako oddany i pełen pasji terapeuta, jest zaangażowana w pomaganie innym w osiąganiu ich celów i prowadzeniu ich najlepszego życia. Studentka psychologii, kochająca książki. https://www.ishtartantramassage.com/

Kobiety, które zgłoszą się na warsztat otrzymają więcej informacji o tym jak się przygotować w wiadomościach prywatnych.

Kiedy?

15 kwietnia (sobota) godz. 12.00-15:00

Czas trwania ok 3 godziny (w zależności od grupy i potrzeb).

Miejsce:

Studio Prana ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Inwestycja w siebie:

150 zł

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia, w tym dwuletniego kursu „Pełnia kobiecości” prowadzonego przez Komalę Sunder Amorim, obecnie asystentka Komali na tych warsztatach dla kobiet. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu oraz żyć pełnią swojego potencjału. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem 🙂

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Więcej informacji o całym cyklu spotkań

Kolejne warsztaty będą się odbywać w przybliżeniu co miesiąc. Można uczestniczyć w każdym z nich niezależnie, ale najbardziej polecam uczestnictwo w całym cyklu, dzięki czemu poczujecie pełnię i bogactwo tego co Wam proponuję. Każdy z nich będzie wyjątkowy i pełny sam w sobie, ale razem są wielką bramą do kobiecego przebudzenia i odkrycia pełni swojej mocy.

Poniżej daty i prawdopodobne tematy (kolejność może ulec zmianie) kolejnych warsztatów z cyklu:

*Daty letnich spotkań mogą jeszcze ulec zmianie.