Z miłości do natury – warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków i środków czystości

Z miłości do natury – warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków i środków czystości

Coraz więcej osób interesuje się tym co dla nas i dla naszej skóry jest zdrowe i coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatywy dla komercyjnych kosmetyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów jakościowych, jest niezwykle wciągające i fascynujące.

Z radością zapraszamy Was na warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków i środków czystości, które mają na celu zarówno dobrą zabawę, jak i eliminację z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii.

W trakcie warsztatów uczysz się prostych i sprawdzonych receptur. Bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Nauczysz się, jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać.
Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiesz własnoręcznie wykonane kosmetyki i środki czystości oraz proste i szybkie receptury, do wykonania kosmetyków w domu.

Stworzysz samodzielnie naturalne mydła. Takie własnoręcznie zrobione mydełko może być wspaniałym prezentem na każdą okazję. Nauczymy Cię jak się do tego przygotować oraz jakie środki bezpieczeństwa trzeba zachować w czasie jego produkcji. Będziesz mógł/mogła tworzyć potem w domach mydełka o dowolnych kolorach, kształtach i zapachach. Zgodnie z tradycją użyjemy do produkcji ługu (soda kaustyczna) oraz różnego rodzaju olei. Takie mydełka potem dojrzewają przez kilka tygodni, ale dla niecierpliwych podamy sposoby, jak ten proces dojrzewania przyspieszyć.

Nauczymy Cię również, jak zrobić naturalny i prosty antyperspirant, krem, pastę do zębów, kule musujące do kąpieli, błyszczyk, tusz do rzęs, peeling, puder matujący. Kilka z kosmetyków zrobisz samodzielnie na miejscu i oczywiście wszystkie, które przygotujesz zabierzesz ze sobą do domu.

Zrobisz również środki czystości, takie jak proszek do zmywarki, proszek do prania, które również zabierzesz do domu. Poznasz również sposoby na posprzątanie swojego domu tanio, łatwo i bez chemii 🙂

naturalnie naturalni konsultacja 4 naturalnie naturalni musujący natłuszczający proszek do kąpieli soda oczyszczona olej kokosowy kwasek cytrynowy olejek lawendowy mika naturalnie naturalni mydło naturalne dzieło sztuki olej kokosowy oliwa z oliwek wegiel aktywny obraz gliceryna okaz 1 naturalnie naturalni mydło naturalne róż różowy mika olej kokosowy masło kakaowe masło wosk pszczeli oliwa z oliwek babeczki ciasteczka

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty prowadzi:
Martyna Majewska – współautorka bloga Naturalnie Naturalni.

W cenę wliczone są wszystkie produkty potrzebne do przygotowania kosmetyków, kawa, herbatki ziołowe. Dla każdego uczestnika gratis internetowy poradnik PDF „Zrób sobie mydło” i „Zrób sobie krem”.

Dla uczestników warsztatów zniżka 50% na konsultację Skype.

Robimy tylko 100% naturalne kremy na bazie wosku pszczelego, nie używamy żadnych sztucznych dodatków, ani gotowych baz.

 

Czas:

15 maja 2016

godz. 9:00 – 18:00

Miejsce:

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny ul. Trylińskiego (dokładny adres zostanie podany uczestnikom przez warsztatami)

Inwestycja:

  • zapisy do 22 kwietnia – 279 zł*
  • zapisy po 22 kwietnia – 299 zł

* rezerwacja miejsca w promocyjnej cenie następuje w chwili wpłynięcia na konto Organizatora zaliczki w wysokości co najmniej 90 zł lub całości kwoty za warsztaty

Zapewniamy produkty potrzebne do przygotowania kosmetyków, artykuły do pisania, serwis kawowy (kawa, herbata, ciastka, owoce, woda) podczas przerw. Dodatkowo gratis internetowy poradnik PDF „Zrób sobie mydło” i „Zrób sobie krem”.

Zapisy:

poprzez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 500-534-416

poprzez e-mail: biuro@cilulko-dolega.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 90 zł lub całości kwoty na konto na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po wpłaceniu zaliczki pozostałą część należności należy opłacić najpóźniej do 10 maja, na konto:

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga
ul. ks. J. Popiełuszki 26/12, 10-693 Olsztyn

numer: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001

i akceptacja Ogólnych Warunków Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami a chętnie na nie odpowiemy!:)