Relaks z jogą – zajęcia regularne w środy 17:00-18:30

Relaks z jogą – zajęcia regularne w środy 17:00-18:30

Jaką część zajęć jogi lubicie najbardziej? Oczywiście, że relaks, wszyscy go lubimy  🙂

A gdyby tak przyjść na zajęcia, na których relaks jest celem i jest maksymalnie wydłużony?
Teraz kiedy mamy tak niespokojne czasy – poziom stresu jest bardzo wysoki, martwimy się o naszą przyszłość, jesteśmy przeładowani nadmiarem bodźców i informacji, bardzo ważne jest aby dbać o siebie i swój wewnętrzny spokój. Tylko poprzez świadome regularne praktyki relaksujące będziemy mogli to przetrwać nie pogarszając naszych relacji, zdrowia, szczęścia i efektywności w pracy.

Zapraszam na zajęcia relaksacyjne z jogą, podczas których rozluźnimy ciało i wyciszymy umysł. Możesz się spodziewać łagodnych ćwiczeń rozciągających, praktyk oddechowych i medytacyjnych, relaksacji prowadzonej a także jogi nidry. Po zajęciach będziesz się czuł zrelaksowany, wyciszony, spokojny, zregenerowany. Twój oddech będzie wyrównany i spokojny, a Ty naładujesz swoje akumulatory aby lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Regularna praktyka wzmacnia odporność fizyczną i psychiczną, obniża poziom stresu, łagodzi napięcia w ciele, zwiększa poziom samoakceptacji, podnosi energię i kreatywność, pomaga nabrać dystansu do tego co nas spotyka, dzięki czemu nie odpowiadamy reaktywnie. Dzięki praktykom relaksacyjnym i medytacyjnym uczysz się obserwować siebie, swoje reakcje, myśli i przekonania i zaczynasz wybierać, które są dla Ciebie wspierające, a z których możesz zrezygnować aby żyło Ci się lepiej. Kiedy potrafimy się wyciszyć i skontaktować ze swoim wnętrzem, lepiej rozumiemy siebie i swoje potrzeby, mamy w sobie spokój i zasoby by wesprzeć innych. Nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w jodze lub medytacji.

Kiedy?
w każdą środę od 7ego grudnia godz. 17:00-18:30

Gdzie?
Studio Prana, ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (na drugim piętrze)

Koszt:
50 zł – pojedyncze zajęcia
150 zł – karnet na 4 zajęcia do wykorzystania przez miesiąc (można go wykorzystać także na inne zajęcia dostępne w studio – vinyasa krama, yin joga)

Zapisy:
online pod adresem:
http://cilulko-dolega.pl/joga/grafik-zajec/

Pozwól sobie na relaks i regenerację

Prowadząca:
Justyna Cilulko-Dołęga
Praktykuje jogę i medytację od ponad 20 lat, od kilku lat dzieli się nią z innymi. Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Członkini międzynarodowego stowarzyszenia Yoga Alliance. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian, asystentka na warsztatach kobiecych Komali Sunder Amorim. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.
Więcej o mnie przeczytasz tutaj.