Powitanie lata – weekend dla ciała i duszy z jogą, medytacją, masażem i przyrodą w Starej Szkole w Harszu 24-26.06.2022

Powitanie lata – weekend dla ciała i duszy z jogą, medytacją, masażem i przyrodą w Starej Szkole w Harszu 24-26.06.2022
Radość, lekkość, przyjemność, wolność, ciało, powrót do siebie – oto nasze słowa klucze na ten świętojański weekend ??❤️??

Ostatnie tygodnie i miesiące nie były dla nas wszystkich łatwe. Wielu z nas jest zmęczonych, wyczerpanych i odczuwa spadek nastroju. Dlatego tak ważne jest teraz zadbanie o siebie, swoje ciało, myśli, samopoczucie i energię. Najlepszym lekarstwem jest odpoczynek blisko Natury, wyciszenie się i pozwolenie sobie na nic nierobienie i przyjemności dla ciała i duszy.

Zapraszam Was zatem na relaksujący weekend na początku lata do Starej Szkoły w Harszu, położonej tuż nad jeziorem, nieopodal lasu. To idealne miejsce aby odpocząć, zwolnić tempo, zanurzyć się w sobie i otaczającej przyrodzie. To co sprawia, że się zatrzymujemy, odpoczywamy i wracamy do siebie to kontakt z naszym ciałem, zmysłami, oddechem i emocjami. Wspomogą nas w tym praktyki znane i sprawdzone od dawna – joga (slow vinyasa, yin joga i joga nidra), medytacja (dynamiczne i siedzące), pranajama (techniki oddechowe), muzyka na żywo (koncert relaksacyjny) oraz masaże. Będzie czas na długie spacery, kąpiele w jeziorze, błogie lenistwo, siedzenie przy ognisku w najkrótsze noce w roku i bycie razem – czasem w ciszy, a czasem rozmawiając o ważnych sprawach. Do tego wspaniała, pyszna i zdrowa wegetariańska kuchnia pani Ani! Czeka nas prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów, oraz ukojenie umysłu i duszy. Zapraszam na ten powrót do siebie w świętojański weekend.

Czego możesz się spodziewać?

– wieczornych praktyk jogi (slow vinyasa i yin joga) zakończonych relaksacją i jogą nidrą

– porannych praktyk medytacji dynamicznych i pranajamy

– innych technik relaksacyjnych i rozwojowych dobranych do grupy, jej dynamiki i potrzeb

– odpoczynku na łonie przyrody

– dobrego jedzenia

– wygodnych pokoi z widokami na sad lub bocianie gniazdo i przyjaznej przestrzeni domu

– najlepszego masażu na świecie

– relaksującego koncertu w sobotę wieczorem

– mnóstwa dobrej energii

– wyśmienitej pogody 😉

Kiedy?

24-26 czerwca 2022

Rozpoczynamy praktyką jogi w piątek o 17ej, kończymy obiadem w niedzielę o 14ej.

Gdzie?

Stara Szkoła w Harszu Harsz 25/5, koło Pozezdrza na trasie Giżycko-Węgorzewo

Tutaj przejdziesz na stronę Starej Szkoły

Dla kogo?

W warsztatach może wziąć udział każdy bez względu na stopień zaawansowania w jodze czy medytacji, zarówno kobiety jak i mężczyźni 🙂

Co ze sobą zabrać?

Wygodne ubranie – do ćwiczeń, medytacji, spacerów, opaskę na oczy, matę do jogi, kostkę/bloczek do jogi (jeśli masz), koc i/lub szal/pled do medytacji i relaksacji, płaską poduszkę, strój kąpielowy i dodatkowy ręcznik nad jezioro oraz otwarty umysł.

Inwestycja w relaks:

Zapisy i wpłata zaliczki do końca kwietnia – 650 zł

Zapisy i wpłata zaliczki od 1 maja – 700 zł

Cena zawiera 2 noclegi w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie wegańskie, oraz zajęcia jogi, medytacji, pranajamy i inne wspólne zajęcia z Justyną. Cena nie zawiera masażu i koncertu.

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana. Przy promocyjnej cenie liczy się data wpłaty zaliczki.

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Praktykuje jogę i medytację od ponad 20 lat, od kilku lat dzieli się nią z innymi. Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Członkini międzynarodowego stowarzyszenia Yoga Alliance. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian, asystentka na warsztatach kobiecych Komali Sunder Amorim. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia.  Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty. Więcej o mnie.

Dodatkowe atrakcje:

Masaże i terapie:

Ceremonie Dotyku w Bodytemple:

Lomi Lomi Nui – To hawajski, głęboko relaksujący, masaż całego ciała, mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego ciało, umysł i ducha. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby poprzez głębokie rozluźnienie, przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Harmonizuje energię w ciele, dając poczucie błogości i szczęścia oraz pobudzając wrodzoną, uzdrawiającą siłę.

Inner Bliss – Rytuał łączący świadomy oddech i powięziową pracę z ciałem. Głęboko relaksujący, równoważący i integrujący. Inspirowany m.in masażem Lomi Lomi, masażami powięziowymi, oraz hinduskimi rytuałami świątynnych masaży.

Starosłowiański masaż brzucha – głęboka praca z Twoim centrum, miejscem, gdzie ukryta jest moc. Głęboki masaż rozluźniający jamę brzuszną. Uwalnia wiele napięć i przywraca równowagę w pracy narządów wewnętrznych.

Kobido – japoński rytuał przywracania wewnętrznego piękna. Głęboka praca na tkankach twarzy, szyi, dekoltu i karku. To nie tylko masaż twarzy, znacznie i od razu zmieniający jej wygląd na zdrowszy i bardziej żywy; to również możliwość do zrelaksowania się i wglądu w siebie.

Oddech Życia – rytuał oparty na terapii czaszkowo-krzyżowej. To subtelna praca poprzez delikatny dotyk, przynosząca regenerację na głębokim poziomie. Wspiera harmonizowanie tzw Pierwotnego Rytmu Oddechowego czyli przepływów płynu mózgowo-rdzeniowego. Przynosi ukojenie, reguluje układ nerwowy, usprawnia pracę organów wewnętrznych.

Ceremonia Pełni – masaż na 4 ręce. Połączenie męskiego i żeńskiego, troskliwego i opiekuńczego, miękkiego i zdecydowanego … Gdy północ z południem grają ten sam utwór, a dzień i noc tańczą wspólny taniec, następuje przekroczenie dualności i można doświadczyć bycia jednością ze wszystkim, z całym stworzeniem. Nasz masaż na nasze 4 ręce, to okazja, by doświadczyć tańca przeciwieństw i znaleźć się w środku oka cyklonu, gdzie panuje cisza i błogość. To miejsce szczególne, gdzie można się spotkać ze swoim rdzeniem, swoim własnym środkiem, ze swoją najwyższą jaźnią. To czas na uzyskanie odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Wystarczy się poddać.

MER – Mięśniowo powięziowe rozluźnianie energetyczne – głęboka praca z ciałem, której celem jest uwolnienie od każdego niemal rodzaju bólu. Stosowane są różne techniki, w tym terapia manualna. Sesja dotyczy wybranego obszaru ciała.

Głęboki masaż stóp – łączy zalety masażu powięziowego, refleksoterapii i innych metod terapeutycznych. Bardzo głęboko relaksujący i przywracający homeostazę.

Reiki – Rytuał wzmacniania indywidualnej energii życiowej. Metoda ta znana jest od ponad 3 tys lat jako sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego. Wzmacnia układ immunologiczny, pobudza naturalne mechanizmy samoleczenia, oczyszcza ciało z toksyn i przywraca równowagę energetyczną całego organizmu.

Czas trwania poszczególnych masaży wraz z cenami

Zapisy na masaże:  Justyna (tel. 500534416, e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl)

SOUNDHEALING

Ceremonia dźwięku
To godzinna podróż po Twoim wewnętrznym kosmosie, do której zabiorą Cię gong, bębny, didgeridoo, misy kryształowe i mosiężne oraz dzwonki, grzechotki i inne instrumenty. Kierunek nadaje Twoja Intencja, my zabieramy Cię na pokład zapewniając bezpieczny powrót. Wysokie wibracje i uzdrawiające dźwięki instrumentów oraz synergia wynikająca z połączenia naszych Serc, przynoszą odpowiedzi z najgłębszych części Twojej Istoty. Wystarczy, że będziesz otwarty i zaufasz. Dźwięki przynoszą oczyszczenie, wglądy, zrozumienia, ukojenie, harmonię, relaks. Po kąpieli w wysokich częstotliwościach jesteś wypoczęty, zrelaksowany, oczyszczony, nakarmiony.
Jesteśmy dla Was.

Czas trwania spotkania: ok 1,5h (rozpoczynamy od krótkiego wprowadzenia)
Cena biletu – 50zł/osobę

Zapisy na koncert: Justyna 500534416

Grają Anna Zaleska i Robert Stępień

Oboje zajmujemy się głęboką pracą poprzez ciało. Choć używamy różnych metod, to za każdym razem jesteśmy przede wszystkim obecni i wrażliwi na potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przychodzi do nas nie tylko ze swoim ciałem, ale także ze swoimi emocjami, uczuciami i całą swoją historią, a nasz masaż dotyka każdej z tych sfer życia. Dotyk jest bardzo obecny w naszym życiu, jest naszym sposobem komunikacji na co dzień. Naszą pracę cechuje uważna obecność, empatia, otwartość i elastyczność.

Anna&Robert

Zapisy na warsztaty:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 250 zł gotówką u mnie, a dla osób spoza Olsztyna na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana. Przy promocyjnej cenie liczy się data wpłaty zaliczki.

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji (z jakiegokolwiek powodu) na mniej niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu na warsztatach.

Zapisując się na warsztaty potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj.

Ilość miejsc ograniczona.