Otulenie – warsztaty osiędbania z jogą, ajurwedą i rozwojem – 3-5 lutego 2023 Stara Szkoła w Harszu

Otulenie – warsztaty osiędbania z jogą, ajurwedą i rozwojem – 3-5 lutego 2023 Stara Szkoła w Harszu

W lutym, w końcówce ferii, zapraszam Was na otulające warsztaty jogi i ajurwedy ze szczyptą rozwoju. W przepięknym miejscu na Mazurach, nad jeziorem, wśród łąk, pól i lasów zaszyjemy się na weekend aby zadbać o siebie i naładować akumulatory. W planie jest praktyka jogi, automasażu powięziowego, medytacji i pranajamy, warsztaty dbania o ciało według ajurwedy (starożytnej naturalnej medycyny indyjskiej) oraz warsztaty rozwoju osobistego. Oprócz tego będziemy rozkoszować się pysznym i zdrowym wegańskim jedzeniem, korzystać z czasu wolnego wybierając się na spacer lub zanurzając się w fotelu przed kominkiem z książką i kubkiem dobrej herbaty.

Podaruj czas dla siebie i swojego ciała, traktując je łagodnie, z czułością i troską, wsłuchując się z jego potrzeby oraz głos Twojego serca. Okaż sobie miłość, zaopiekuj się sobą i przez te 3 dni bądź dla siebie najważniejsza. Każda z nas tego potrzebuje aby móc się zregenerować i dalej z energią wypełniać swoje codzienne obowiązki i spełniać marzenia. Ale przede wszystkim potrzebujemy okazywać sobie troskę i miłość na co dzień, aby nie doprowadzać się do wyczerpania, przemęczenia, wypalenia i depresji. I o tym również są te warsztaty – co i jak możemy robić, aby dbać o siebie na każdym poziomie w życiu codziennym.

Miejsce:

Stara Szkoła w Harszu, k. Węgorzewa, Harsz 25/5, 2 godziny drogi z Olsztyna

Położna nad samym brzegiem Jeziora Harsz, w ponad 500-letniej wioseczce, otoczona polami, łąkami i lasami, Stara Szkoła jest klimatycznie urządzonym miejscem z własną historią. Czekają tu na nas przytulne wnętrza, wygodnie urządzone pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, 2 salony i kominek. W starym pawilonie mieści się jasna i ciepła sala do ćwiczeń i warsztatów z kominkiem i widokiem na jezioro. Goście w Starej Szkole zachwycają się słynną przepyszną roślinną kuchnią Pani Ani, która sama od 30 lat jest wegetarianką. Z pewnością niczego nam tu nie zabraknie! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj przejdziesz na stronę Starej Szkoły

 

Termin:

3-5 lutego 2023

Przyjazd od 16ej w piątek i zakończenie obiadem w niedzielę o 15ej.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze, a więc także dla osób początkujących. Praktyka jogi będzie łagodna i spokojna, a wszystkie warsztaty odpowiednie dla osób rozpoczynających przygodę z ajurwedą.  To świetny pomysł na wyjazd z przyjaciółką, siostrą, mamą czy okazja by zebrać myśli w samotności i odpocząć.

Stosowane metody:

– praktyka łagodnej jogi w stylu vinyasa krama z automasażem powięziowym – podążając za oddechem, który jest naszym przewodnikiem, będąc uważnymi na odczucia z ciała, wprowadzamy ruch i pozycje, pozwalające odnaleźć nam miękkość i wygodę w naszych ciałach

– yin joga – nazywana też jogą powięziową to łagodna, spokojna praktyka, działająca bardzo relaksująco, wyciszająco, uziemiająco i rozciągająco

– joga nidra – joga snu – technika relaksacyjno-medytacyjna pozwalająca głęboko zrelaksować i zregenerować ciało i umysł

– pranajama i medytacja – uważnościowe praktyki oddechowo-medytacyjne, które pozwalają wyciszyć umysł i zrelaksować ciało, poprawiające koncentrację i jasność myślenia

– warsztat rozwojowy w kręgu pogłębiający świadomość siebie i swoich potrzeb

– warsztaty na temat zaleceń ajurwedy dotyczących dbania o ciało i umysł na co dzień (nauka automasażu całego ciała według ajurwedy, masażu głowy, twarzy, polecane oleje dla różnych typów konstytucyjnych, rutyna dnia i inne)

Dodatkowe atrakcje:

Masaże i zabiegi ajurwedyjskie wykonywane przez Emilię Laszczykowską.

Cennik i opis masaży i zabiegów

Co ze sobą zabrać?

Wygodne ubranie – do ćwiczeń, medytacji, spacerów, ciepłe skarpetki, opaskę na oczy lub poduszeczkę na oczy, matę do jogi, kostkę/bloczek do jogi (jeśli masz), koc i/lub szal/pled do medytacji i relaksacji, płaską poduszkę, notes i długopis oraz otwarty umysł.

 

Orientacyjny plan (który może ulec zmianie):

Piątek 3.02.

16:00-17:00 – przyjazd i zakwaterowanie uczestników

17:30-19:00 – spotkanie wstępne, praktyka jogi, relaksacja

19:00-20:00 – kolacja

20:00 – 21:00 – joga nidra

 

Sobota 4.02.

8:00-9:00 – poranna praktyka jogi z automasażem powięziowym + pranajama i medytacja

9:00-10:00 – śniadanie

12:30-14:00 – warsztat automasażu ciała, głowy i twarzy według ajurwedy

14:00-15:00 – obiad

16:00-17:00 – warsztat „Rutyna dnia według ajurwedy”

17:00-19:00 – wieczorna praktyka jogi + pranajama i medytacja

19:00-20:00 – kolacja

 

Niedziela 5.02.

8:00-9:00 – poranna praktyka jogi z automasażem powięziowym + pranajama i medytacja

9:00-10:00 – śniadanie

12:30-14:00 – warsztat w kręgu „Jak dbam o siebie?” i zakończenie

14:00-15:00 – obiad

15:00 – pożegnanie uczestników i wyjazd

 

Inwestycja w osiędbanie:

– 800 zł

Cena zawiera 2 noclegi w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie wegańskie, oraz wszystkie zajęcia ujęte w programie.

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

 

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Praktykuje jogę i medytację od ponad 20 lat, od kilku lat dzieli się nią z innymi. Nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (dynamiczna odmiana jogi), vinyasa krama a także yin jogi (spokojna, statyczna), jogi nidry, myoyin i jogi śmiechu. Certyfikowana konsultantka ajurwedy drugiego stopnia, zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Praktyk i nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem poprzez masaż Lomi Lomi Nui. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia.  Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

 

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 350 zł gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji (z jakiegokolwiek powodu) na mniej niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu na warsztatach.

Zapisując się na warsztaty potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj

Ilość miejsc ograniczona.