Kahi Loa

Kahi Loa

Kahi Loa – masaż żywiołów

Masaż Kahi Loa zdecydowanie różni się od wszelkich innych znanych technik pracy z ciałem. Podobnie jak Lomi Lomi Nui wywodzi się ze starej, tradycyjnej hawajskiej pracy z ciałem, a ze względu na swoją prostotę i pracę z żywiołami był preferowany przez hawajskich szamanów. W czasie masażu Kahi Loa masażysta chociaż pracuje na skórze lub tuż nad nią, to nie wykonuje typowych ruchów masażowych. Nie używa się przy tym oleju, a masaż może być wykonany na leżąco, siedząco lub stojąco, także w ubraniu ( najkorzystniejszy i najbardziej odprężająca jest oczywiście pozycja leżąca).

Ka oznacza ruch natomiast Hi płynąć. Kahi oznacza więc jedność płynącego w ruchu masażu. Dodanie Loa podnosi jego wartość do Wielkiej Jedności, do doskonałego systemu.

Podczas masażu Kahi Loa pracujemy z uzdrawiającymi siłami ognia, wody, wiatru, kamieni, roślin, zwierząt i ludzi. Masażysta przywołuje wszystkie te moce, aby wspierały uzdrawiające zabiegi u masowanej osoby. Co ważne, osoba masowana bierze aktywny udział w całym procesie np. wybierając kamień, zwierzę, roślinę, osobę a także wizualizując sobie dany żywioł. Masażysta może wykonać zabieg na całym ciele, z przodu i z tyłu ciała, lub tylko na wybranej jego części. Może także użyć wszystkich 7 żywiołów lub poszczególnych z nich.

Masaż Kahi Loa jest stosunkowo prosty, ale niezwykle skuteczny w budzeniu uzdrawiających sił w organizmie osoby masowanej. Jest niezwykle odprężający, relaksujący, dodający energii, sił witalnych i kreatywności, wspomagający przy chronicznych bólach i leczeniu depresji. Doskonale sprawdza się u dzieci, osób niepełnosprawnych, starszych a także u osób, które z jakiś względów nie chcą/nie mogą się rozbierać i/lub używać olejków na skórę, a potrzebują masażu i odprężenia.

Masaż Kahi Loa w pełnej wersji (przy wykorzystaniu wszystkich żywiołów i masażu całego ciała) trwa ok półtorej godziny

Cena: 200 zł

Masuję wyłącznie kobiety.

Miejsce:

Studio Prana, ul. Mickiewicza 7/6 (na drugim piętrze)

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić – zadzwoń lub napisz do mnie:

tel. 500 534 416

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Moje kwalifikacje sprawdzisz w zakładce O mnie