Dzika Dusza – warsztaty dla kobiet, Stara Szkoła w Harszu 23-25.06.2023

Dzika Dusza – warsztaty dla kobiet, Stara Szkoła w Harszu 23-25.06.2023

Przesilenie letnie, czyli nasza polska noc Świętojańska, ma w sobie coś magicznego. Niezależnie od tego w co wierzymy, chcielibyśmy wtedy być blisko Natury – mieć kontakt z ziemią, posiedzieć przy ognisku, wykąpać się w jeziorze, odetchnąć świeżym wieczornym powietrzem. Zostawić za sobą miasto, pracę, telefon, komputer i tak, jak nasi przodkowie, siedzieć nocą pod gołym niebem, patrząc w gwiazdy, słuchając trzaskającego ognia lub szukając tajemniczego kwiatu paproci. Przynajmniej na pewno ja tego chcę. Dlatego, kolejny już rok z rzędu organizuję w okolicach nocy Świętojańskiej warsztaty dla kobiet.  Tym razem będzie naprawdę niesamowicie, ponieważ na tych warsztatach otwieram dla Was drzwi do świata podróży szamańskich.

Szamanizm jest najstarszą znaną ludzkości formą duchowości i uzdrawiania. Dzięki technikom szamańskich podróży możemy wejść do świata duchowego, a tam spotkać swoich przewodników, znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, otrzymać uzdrowienie, wskazówki i głębokie wglądy. Podczas czerwcowych warsztatów wprowadzę Was w świat podróży szamańskich i odbędziecie podróż, w której poznacie swojego opiekuna duchowego (czasami błędnie określanego, jako zwierzę mocy). Poznanie go i nawiązanie z nim relacji jest często przełomowym doświadczeniem  i pomaga w codziennym życiu i podejmowaniu decyzji oraz pogłębia zaufanie do siebie i Wszechświata.

Na warsztatach połączymy się także z archetypem Dzikiej Kobiety i Wewnętrznej Szamanki. Obie one mają silną więź z Naturą i polegają na swojej intuicji. Są połączone ze swoją kobiecą mocą i podążają za głosem serca. Są to aspekty niedające się zniewolić, wepchnąć w schematy czy spełnianie oczekiwań innych. Pomogą nam połączyć się z naszą prawdziwą, pierwotną naturą, naszą wewnętrzną prawdą i ogniem. Wykorzystamy pracę z ciałem, w tym taniec intuicyjny i medytacje dynamiczne. Ponadto czeka nas wyprawa do lasu, wieczorne ognisko i rytualna kąpiel w jeziorze. A wszystko to przyjaznej kobiecej atmosferze, pełnej otwartości, zaufania, ciekawości, radości i zabawy.

Pójdź za głosem serca i podaruj sobie ten niesamowity weekend świętojański, blisko Natury i Ziemi, w kontakcie ze sobą, swoim ciałem i duszą, w towarzystwie innych podobnych kobiet pragnących doświadczać życia i siebie w pełni.

Czego możesz się spodziewać?

 • Bycia z kobietami w kręgu
 • Pracy z ciałem poprzez taniec i medytacje dynamiczne
 • Pogłębienia kontaktu ze swoją kobiecością i mocą
 • Zwiększenie zaufania do siebie i swojej intuicji
 • Wprowadzenia w świat podróży szamańskich
 • Podróży szamańskich i spotkania ze swoim opiekunem duchowym
 • Wyprawy po wizje
 • Wieczoru z ogniskiem, rytuału świętojańskiego z kąpielą w jeziorze
 • Głębokiego relaksu dla ciała i ducha
 • Niezapomnianych przeżyć i ważnych rozmów
 • Czasu wolnego na co tylko zapragniesz
 • Pysznego wegetariańskiego jedzenia
 • Klimatycznych pokoi 2-3- osobowych z łazienkami
 • Pięknej i soczystej przyrody tuż za progiem
 • Bocianów na dachu
 • Pięknej pogody

Miejsce:

Stara Szkoła w Harszu, k. Węgorzewa, Harsz 25/5, ok. 2 godziny drogi z Olsztyna

Położna nad samym brzegiem Jeziora Harsz, w ponad 500-letniej wioseczce, otoczona polami, łąkami i lasami, Stara Szkoła jest klimatycznie urządzonym miejscem z własną historią. Czekają tu na nas przytulne wnętrza, wygodnie urządzone pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, 2 salony i kominek. W starym pawilonie mieści się jasna i ciepła sala do ćwiczeń i warsztatów z kominkiem i widokiem na jezioro. Goście w Starej Szkole zachwycają się słynną przepyszną roślinną kuchnią Pani Ani, która sama od 30 lat jest wegetarianką. Z pewnością niczego nam tu nie zabraknie! 🙂

Tutaj przejdziesz na stronę Starej Szkoły

 

Termin:

23-25 czerwca 2023

Przyjazd od 15ej w piątek i zakończenie obiadem w niedzielę o 15ej.

Dla kogo?

Dla kobiet otwartych na odkrywanie swojej kobiecości, duchowości, metody szamańskie, pragnących pogłębić kontakt ze sobą i Naturą.

Co ze sobą zabrać?

Wygodne ubranie – do tańca, medytacji dynamicznych, spacerów i na ognisko, strój kąpielowy i dodatkowy ręcznik, opaskę na oczy, grzechotkę, bęben (jeśli posiadasz), mały plecak, butelkę na wodę, matę do ćwiczeń, koc i/lub szal/pled, płaską poduszkę, środek na komary, filtr przeciwsłoneczny, notes i długopis oraz otwarty umysł.

Kobiety, które się zapiszą na warsztat otrzymają więcej informacji organizacyjnych przed spotkaniem.

Inwestycja w Dziką Duszę:

 900 zł

Cena zawiera 2 noclegi w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie wegetariańskie, oraz wszystkie zajęcia ujęte w programie (jeśli masz jakieś wykluczenia w diecie – np. bez glutenu, laktozy – daj mi znać).

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga

Nauczycielka jogi i medytacji, certyfikowana konsultantka i praktyk ajurwedy. Zafascynowana zdrowym stylem życia i metodami zachowującymi w równowadze ciało, umysł i duszę. Organizuje zajęcia, warsztaty, wyjazdy i kręgi dla kobiet wspierając je w odnajdywaniu swojej pełni, mocy i zdrowia na każdym poziomie. Studentka szamańskiej szkoły Arvick Baghramian. Absolwentka licznych kursów na temat kobiecości i świadomego życia. Asystentka na warsztatach „Pełnia Kobiecości” brazylijskiej nauczycielki Komali Amorim. Z wykształcenia przyrodniczka z doktoratem. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i przekazywać swoją wiedzę. Poprzez swoje poszukiwania, naukę, codzienne życie oraz pracę z ludźmi stara się dotrzeć do prawdy, esencji – o sobie, o świecie, życiu. Kocha przyrodę, koty w szczególności, dobre roślinne jedzenie i podróżowanie. Żona zapalonego triathlonisty.

Zapisy:

osobiście u mnie

lub:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 450 zł gotówką u mnie lub na konto:

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji (z jakiegokolwiek powodu) na mniej niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu na warsztatach.

Zapisując się na warsztaty potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj

Ilość miejsc ograniczona.