Podróż w głąb siebie – Wykreuj swoje Marzenia na rok 2017 – 14.01.2017

Podróż w głąb siebie – Wykreuj swoje Marzenia na rok 2017 – 14.01.2017

Nowy Rok. Nowe plany, nowe cele, nowe marzenia. Czy znasz swoje prawdziwe pragnienia płynące z głębi Twojego serca? A może wiesz, tylko boisz się wypowiedzieć tego na głos i poprosić Wszechświat o spełnienie? Lub nie do końca świadomie realizujesz stale plan, którego autorem jest kto inny niż Ty… Wyrusz z Magdą Parzęcką – Coachem Oddechu, nauczycielką Vedic Art i terapeutką pracy z ciałem, na spotkanie z Twoimi marzeniami i stwórz jedyną i niepowtarzalną własną mapę pragnień. Nie będzie to zwykła mapa marzeń, ponieważ najpierw specjalnie przygotujemy się na spotkanie ze sobą, a później puścimy wodze naszej wyobraźni aby, jak prawdziwy artysta, przy użyciu pędzli i farb pokazać światu co nam w duszy gra.

(Obrazy duszy Magdaleny Parzęckiej)

Zapraszamy do wewnętrznej podróży w głąb siebie.
Będziesz miała (miał) możliwość zejść ze sceny swojego życia i usiąść w strefie dla VIP – ów. Z dziecięcą ciekawością, bez oceniania będziesz mogła (mógł) zobaczyć jak funkcjonujesz każdego dnia, jakie masz patenty na siebie i innych.
 
DLA KOGO :
– Jeżeli wciąż poszukujesz swojej drogi,
– Jeżeli czujesz, że czas uporządkować swoje życie,
– Jeżeli chcesz wyznaczyć sobie cele na najbliższy rok,
– Jeżeli czujesz, że już czas aby wprawić w ruch swoje marzenia …

CEL :
Celem warsztatów jest zajrzenie w głąb siebie, przyjrzenie się własnym wartościom, cechom, nawykom i schematom działania, a wszystko po to, by w ciszy i spokoju spotkać się z prawdą o sobie, którą czasami trudno nam dostrzec w zgiełku i chaosie codziennych obowiązków.
Na warsztacie medytacja, ruch, praca z obecnością i malowanie intuicyjne pozwolą uwolnić umysł, ciało od ograniczeń, co wpłynie na Twoje relację ze sobą, i otaczającym światem. Będziesz mogła (mógł) spotkać się ze sobą i odkryć swój naturalny stan.

(Obrazy duszy Magdaleny Parzęckiej)

CO ZYSKASZ ?
– Będziesz mogła doświadczyć jakim paliwem jest dla Ciebie Twój oddech.
– W jaki sposób można integrować oddech, ciało, emocje i myśli.
– Zwiększysz energie witalną, świadomość ciała, rozpuścisz napięcia.
– Będziesz mógła (mógł} spotkać się z prawdziwym sobą i odkryć swój naturalny stan.
– Kiedy odkryjesz pragnienie Swojego serca, będziesz mogła (mógł) się zaskoczyć, ponieważ Twój punkt widzenia z pozycji głowy może różnić się od jejgo pragnień.
– Będziesz miała (miał) okazję przemalować swoje wnętrze takim kolorami, jakie poczujesz, a nie jak zdarzało się wcześniej, gdy ktoś podsuwał ci kolejne nie Twoje kredki

Warsztaty będą miały charakter praktyczny, więc zabierz ze sobą luźny strój. Przygotuj również kolorowe czasopisma, blok techniczny. podobrazie, klej, kredki, pisaki, farby, pędzle.

Miejsce: Studio Harmonium al. Piłsudskiego 54, Olsztyn (pasaż handlowy naprzeciwko Aquasfery, trzecie wejście od ulicy I piętro)

Termin: 14.01.2017 r.

Czas 09:00 – 18:00 (przerwa obiadowa 13:00 – 14:00 proszę przynieście coś na wspólny stół abyśmy posiłek mogli zjeść na Sali)

Inwestycja 150 zł

Ilość miejsc jest ograniczona o zapisie decyduje kolejność wpłat.

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata na podany przez organizatora mailem nr konta

Zapisy i informacje: m.parzecka@o2.pl, tel. 601 404 550

Prowadząca: Magdalena Parzęcka

O mnie

Droga prowadziła mnie poprzez wielokrotne spotkania z pracą systemową Berta Hellingera, pracę indywidualną konstelacji rodzinnych, sesje indywidualne integracji oddechem, pracę z polem narodzin, taniec oraz wiele warsztatów, szkoleń oraz seminariów rozwoju osobistego.

Dziś jestem nauczycielką Vedic Art, Coachem Oddechu, terapeutką pracy z ciałem, instruktorem Jogi Śmiechu, Duolą. Jestem również żoną i mamą dwójki dzieci .

Z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje.

W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, tajemnicą, którą doświadczam każdego dnia.

Do zobaczenia