Dbam o swój kręgosłup – kurs jogi akademickiej dla kręgosłupa

Dbam o swój kręgosłup – kurs jogi akademickiej dla kręgosłupa

„Ruch zastępuje wiele leków, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”

Zapraszamy wszystkich, którym nie obce są bóle pleców i/lub siedzący tryb życia na kurs jogi akademickiej dla kręgosłupa.

Na zajęciach poznasz podstawowe przyczyny bólów kręgosłupa, jak zapobiegać bólom pleców, jak ćwiczyć, aby przynieść sobie ulgę, zrozumiesz jak ważne jest wzmocnienie mięśni brzucha w dbałości o swój kręgosłup, jak ważne jest rozciągnięcie mięśni przykurczonych.

Zajęcia te będą poparte wiedzą anatomiczną, kinezjologiczną czego konsekwencją będzie nauka i zastosowanie tak wszechstronnie działającej jogi na organizm człowieka i jego funkcjonowanie. Ponadto prowadząca wykorzysta ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej, strechingu i Pilatesa. Podczas zajęć nauczysz się, w jaki sposób wydłużać swój kręgosłup i poprawiać jego elastyczność. Wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, mięśnie brzucha, które stabilizują Twój kręgosłup, zwiększysz ruchomość w stawach, zlikwidujesz przykurcze.

Cel:

W trakcie zajęć nauczysz się precyzyjnie wykonywać ćwiczenia poznasz i opanujesz prawidłową technikę, która jest podstawą wykonywania ćwiczeń.

Zrozumiesz cel ich wykonywania. Po warsztacie będziesz mógł wykonywać ćwiczenia sam w domu aby zapobiegać bólom pleców.

Kurs składa się z 4 spotkań trwających po 2,5 godziny, w czasie których instruktorka szczegółowo wyjaśni jak i dlaczego należy ćwiczyć aby utrzymać kręgosłup w dobrej formie. Po naszym kursie będziesz mógł bezpiecznie ćwiczyć samodzielnie w domu i zapomnisz co to ból pleców! Zaoszczędzisz na wizytach u lekarza, lekach przeciwbólowych i maściach a zyskasz sprawność i zdrowie. Wiedza, kwalifikacje i doświadczenie instruktorki zapewniają bezpieczny udział  w kursie także osób ze stwierdzonymi problemami zdrowotnymi z kręgosłupem. Zapewniamy maty i pomoce do ćwiczeń.

Dbaj o siebie a ciało Ci się za to odwdzięczy! 🙂

Zajęcia „Dbam o swój kręgosłup” poprowadzi dla Was Aneta Tarasewicz

mgr wychowania fizycznego, instruktor fitness, instruktor: stretching, zdrowy kręgosłup, gimnastyka korekcyjna, pilates, trener personalny osób starszych, w trakcie podyplomowych studiów Jogi i relaksacji na wydziale rehabilitacji AWF Warszawa, w trakcie kursu Kinezygerontoprofilaktyki. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na warsztatach i szkoleniach w zakresie nowych form fitnessu, i jogi. Prowadzi warsztaty jogi i fitness oraz inne zajęcia prozdrowotne od dziesięciu lat. Strona internetowa: http://jogapilatesfitness.pl/

aneta2

Gdzie:

ARToffNIA

Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn
( I piętro, obok Szkoły Językowej One School)

Kiedy:

30 maj (sobota) godz. 10:00 – 12:30

13 czerwca (sobota) godz. 10:00 – 12:30

20 czerwca (sobota) godz. 10:00 – 12:30

27 czerwca (sobota) godz. 10:00 – 12:30

Inwestycja:

280 zł/os płatne w całości lub w 2 ratach – pierwsza w wysokości min. 100 zł do 16 maja, a druga najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Zapisy:

przez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 89 612 05 33 lub 500 534 416

poprzez e-mail: biuro@cilulko-dolega.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty lub pierwszej raty (min. 100 zł) do 16 maja na konto:

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga

ul. Trylińskiego 14/114

10-683 Olsztyn

Deutsche Bank Polska S.A.

nr konta: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001 (w tytule należy podać nazwę warsztatów oraz swoje imię i nazwisko)

lub osobiście w siedzibie firmy:

Hobbiton

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

ul. Władysława Trylińskiego 14/114

10-683 Olsztyn

i akceptacja Ogólnych Warunków Uczestnictwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami a z przyjemnością na nie odpowiemy!