Ulga dla dolnych pleców – kurs wakacyjny

Ulga dla dolnych pleców – kurs wakacyjny

Zapraszam na 6-tygodniowy kurs jogi terapeutycznej przeznaczony dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze, podczas którego będziemy wykonywać różne ćwiczenia i praktyki przynoszące ulgę w dolegliwościach dolnego odcinka kręgosłupa. Ćwiczenia będą tak dobrane aby były odpowiednie dla osób zmagających się z bólami i napięciami w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i/lub takich, które dużo siedzą. Będą to ćwiczenia rozluźniające, ale także wzmacniające. Właściwe wzmacnianie ciała odciąża odcinek lędźwiowy przynosząc mu ulgę a także zapobiegając bólowi. Jeśli zmagasz się z uczuciem dyskomfortu w dolnych plecach bardzo ważna jest profilaktyka i regularne ćwiczenia. Łagodna praktyka jogi, połączona z automasażem, zastosowaniem mikroruchów oraz oddechu jest doskonałym remedium na dolegliwości tego obszaru ciała.

Podczas zajęć będziemy ćwiczyć w stylu vinyasa krama oraz yin joga. Wykorzystamy miękkie piłki sensoryczne do automasażu ciała, a także mikroruchy, działające niezwykle rozluźniająco na nasze powięzi. Nauczycie się prostych technik i ćwiczeń, które będziecie mogli sami wykonywać w domu.

Ważne!

W zajęciach nie mogą brać udziału osoby mające przeciwwskazania do ćwiczenia jogi oraz takie, u których trwa obecnie ostra faza choroby. Jeśli masz stwierdzoną chorobę związaną w układem ruchu, a szczególnie z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, zasięgnij porady swojego lekarza lub fizjoterapeuty zanim zdecydujesz się na zajęcia. Jeśli natomiast sytuacja jest pod kontrolą, albo od czasu do czasu odczuwasz dolegliwości w obszarze dolnych pleców, te zajęcia są dla Ciebie odpowiednie 🙂

Kiedy?

Poniedziałki od 24.06. do 29.07 (6 kolejnych tygodni) godz. 17:00-18:30

Miejsce:

Studio Prana na ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Cena:

300 zł za 6 zajęć trwających po 90 minut

Tutaj przeczytasz o karnetach na więcej niż 1 kurs lub zajęcia wakacyjne.

Zapisy:

Płatność:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty gotówką lub przelewem na konto przed warsztatami:

Millennium bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

W tytule proszę wpisać: „Zaliczka za kurs Ulga dla dolnych pleców” + swoje imię i nazwisko

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem 🙂

 

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

 

Więcej informacji o innych zajęciach w okresie wakacyjnym

Uczestnicząc w zajęciach, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć

Tutaj zapoznasz się moją Polityką Prywatności.

Więcej o mnie przeczytasz na tej stronie.

Zapraszam serdecznie! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *