Przygotowanie do balansów na rękach – kurs wakacyjny

Przygotowanie do balansów na rękach – kurs wakacyjny

Balanse na rękach to dla wielu osób wkraczających na ścieżkę jogi Święty Graal. Coś co chciałyby osiągnąć, ale wydaje im się to równie możliwe co zdobycie Mount Everestu. Prawda jest taka, że wiele z tych pozycji jest łatwiejszych niż nam się wydaje i już osoby średniozaawansowane, wcale nie wykazujące się wielką siłą rąk, mogą je wykonać. Liczy się odpowiednia technika i praca mięśniowa. Czasem wystarczy mała wskazówka od kogoś, kto już wszedł na tą górę, coś nam klika i też tam wskakujemy.

Dlatego przychodzę do Was z wakacyjnym 4-tygodniowym kursem, podczas którego będziemy bawić się pozycjami równoważnymi na rękach. Czeka nas mądre wzmacnianie ciała (przede wszystkim ręce i centrum) i poznawanie technik wykonania podstawowych pozycji balansowych na rękach. Będziemy pracować tak żeby nie przemęczyć ciała i dobrze się bawić. Wszystko na lekko. Jeśli komuś się uda zrobić pozycję na zajęciach to super, ale jeśli nie to nic takiego. Dostaniecie wskazówki i będziecie wiedzieli jak dalej próbować i ćwiczyć w domu. Na tym kursie cieszymy się drogą a nie celem J Czy może być lepszy czas na zabawę i nowe doświadczenia niż lato?

Pozycje balansowe na rękach wzmacniają całe ciało – brzuch, ręce, plecy i mięśnie głębokie. Przygotowanie się do nich wymaga też otwarcia bioder i rozciągnięcia nóg i tym także się zajmiemy. Wykonywanie ich poprawia ogólną sprawność fizyczną, samopoczucie i świadomość ciała, a także zwiększa poczucie własnej wartości i daje nam ogromny zastrzyk energii do działania. Dzięki pracy z balansami czujemy się pewniej na macie i w życiu oraz lepiej radzimy sobie z trudnościami. A więc tak – balanse nie tylko dobrze wyglądają na zdjęciach, ale też działają pozytywnie na nasze ciało i głowę 🙂

Dla kogo?

Kurs będzie odpowiedni osób średniozaawansowanych w jodze, które chciałyby przymierzyć się do balansów na rękach oraz tych, które chcą po prostu wzmocnić ręce i centrum. Wzmocnienie to przełoży się także na lepsze przygotowanie do wykonywania innych trudniejszych pozycji jak np. stanie na głowie, jak też zwiększy ogólną sprawność fizyczną i samopoczucie.

Miejsce:

Studio Prana na ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Kiedy?

W środy godz. 18:00-19:30 od 10.07 do 31.07. (4 zajęcia po 90-minut)

Cena:

200 zł za cały kurs (4 zajęcia 90-minutowe)

Tutaj przeczytasz o karnetach na więcej niż 1 kurs lub zajęcia wakacyjne.

Zapisy:

Opłaty:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty gotówką lub przelewem na konto przed rozpoczęciem kursu:

Millennium bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

W tytule proszę wpisać: „Zaliczka za kurs Balanse na rękach” + swoje imię i nazwisko

Ilość miejsc mocno ograniczona – będziemy pracować w kameralnym gronie.

Zajęcia odbędą się jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiem 🙂

Kontakt:

e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

tel. 500534416

Więcej informacji o innych zajęciach w okresie wakacyjnym

Uczestnicząc w zajęciach, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć

Tutaj zapoznasz się moją Polityką Prywatności.

Więcej o mnie przeczytasz na tej stronie.

Zapraszam serdecznie! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *