Opowieści ciała i duszy – wakacje z jogą, szamanizmem i kobiecością 29.07-4.08.2024

Opowieści ciała i duszy – wakacje z jogą, szamanizmem i kobiecością 29.07-4.08.2024

Wymarzyłam sobie wakacje w pięknym miejscu, blisko Natury, z innymi kobietami, podczas których mamy czas i przestrzeń by wsłuchać się w głos ciała i duszy. Tydzień z dala od wszystkiego, sam na sam ze sobą. Całkowite zanurzenie w byciu. Wstajemy rano, budzimy ciało łagodnym ruchem, czujemy siebie. Zjadamy pyszne śniadanie, którego nie musimy wymyślać a następnie mamy czas dla siebie. Możemy iść na spacer do lasu, popływać w jeziorze, pojeździć rowerem, poleżeć i posłuchać co w trawie piszczy, opalać się, czytać książkę albo przytulać się do drzew. Potem obiad (znowu pyszności podane przez dobrą duszę), a po południu spotkanie w kręgu i podróże po wewnętrznym świecie. Rozczesywanie splątanych myśli i emocji, odkopywanie swojej mocy i powrót do witalności. Po kolacji zanurzenie się w ciszy podczas medytacji, spotkanie przy ognisku albo leśne spa. To i wiele więcej czeka na Was na tygodniowym letnim wyjeździe, na który Was zapraszam już teraz.

Co proponuję?

Wakacje dla kobiet w kameralnym gronie (maksymalnie 12 uczestniczek) w wyjątkowym miejscu na Kaszubach. Dom jest położony na skraju lasu, w odległości 10 minutowego spaceru od czystego jeziora przepływowego z małą plażą. Ma własną łąkę, w pobliżu jest 700-letni dąb, malowniczy wąwóz oraz las z leśnym jeziorem i jego mieszkańcami.

Rano planuję rozruszanie ciała w postaci łagodnej praktyki jogi, ewentualnie tańca, o ile cała grupa będzie chciała. Po śniadaniu czeka nas czas wolny i spędzanie czasu na świeżym powietrzu plus niewielkie zadania uważnościowe ode mnie, chyba, że pogoda nie będzie sprzyjać, to mam w zanadrzu ciekawe alternatywy. Po obiedzie będziemy spotykać się z szamanizmem. Najpierw wprowadzę Was w świat podróży szamańskich i nauczę podróżować. Każda z Was spotka swojego opiekuna duchowego (czasami błędnie nazywanego zwierzęciem mocy). Takie spotkanie może być bardzo poruszające ale także wzmacniające. W kolejnych dniach będziemy podróżować w celu znalezienia odpowiedzi u duchowych przewodników na ważne dla Was pytania, odbędziemy podróż uzdrawiającą i sprowadzimy faktyczne zwierzę mocy. Tutaj przeczytasz więcej o szamanizmie i podróżach. Jedno popołudnie przeznaczymy na wyprawę do przyrody i poszukiwanie odpowiedzi w naturze. Po kolacji będziemy spotykać się na różnego rodzaju medytacjach i praktykach (statycznych siedzących, leżących i dynamicznych). Jednego dnia czeka nas też leśne spa w postaci sauny fińskiej i jacuzzi pod gołym niebem, a innego zasiądziemy w kręgu przy ognisku, aby dzielić się opowieściami i śmiechem.

Moją intencją jest stworzenie przestrzeni, w której będziesz mogła usłyszeć głos swojego ciała i duszy. Chcę abyście nie tylko naładowały akumulatory korzystając z przyrody wokół, komfortowych warunków i pysznego jedzenia, ale także poprzez różnego rodzaju naturalne praktyki duchowe powróciły do swojej esencji i poczucia mocy. Przebywanie z innymi kobietami w atmosferze otwartości i akceptacji sprawia, że wszystko to staje się jeszcze łatwiejsze i piękniejsze.

Kiedy?

29 lipca – 4 sierpnia 2024 (od poniedziałku do niedzieli – zaczynamy i kończymy obiadem)

Gdzie?

Dworek Krępkowice

Krępkowice 6, Kaszuby

Więcej o miejscu:

Możesz tutaj doświadczyć:

– duszy pięknego, starego domu z bujną historią,

– pozytywnej energii tego miejsca, które pięknie wibruje trzepotem skrzydeł motyli,

– krzywych podłóg, śnieżnobiałej pościeli, ciepła kominka,

– kameralności, luzu i swobody, a także wdzięczności i radości za wspólnie spędzony czas, odżywczego jedzenia przygotowanego z miłością oraz symbiozy w jakiej wszyscy egzystujemy w tym miejscu.

Wewnątrz domu znajdziesz takie miejsca jak: pokój kominkowy i jadalnia a także, na pierwszym piętrze, kameralna kuchnia dla uczestników gdzie znajdują się herbaty, kawa, drobne przekąski.

Na zewnątrz: taras, wiata (z hamakami), miejsce na ognisko, kamienny krąg, ogromny teren trawiasty, leżaki, wiele zakątków pod starymi drzewami, prywatna łąka.

Dworek znajduje się na końcu małej wioski i jest otoczony magicznymi terenami leśnymi (o wyjątkowości tych terenów świadczy 700-letni dąb, który jest najstarszym dębem na Pomorzu!). Niedaleko znajduje się również jezioro i staw. Atutem tego miejsca jest spokój i prywatność w przepięknej naturze.

Czekają na nas 2- i 3- osobowe pokoje z łazienkami oraz wspólna przestrzeń w domu i teren na zewnątrz. Ponadto będziemy miały 6 rowerów do wypożyczenia (bezpłatnie) oraz możliwość skorzystania z zabiegów refleksologii stóp i Access Bars (za dodatkową opłatą).

W cenie są 3 pełne posiłki – śniadania, obiady i kolacje. Posiłki będą wegetariańskie, z przewagą bezmlecznych i bez pszenicy. Jedzenie jest przygotowywane z lokalnych ekologicznych produktów.

Prowadząca:

Justyna Cilulko-Dołęga – nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą na temat asan, filozofii i tradycji jogi oraz medytacji i pranajamy (vinyasa joga, vinyasa krama, joga nigra, yin joga, joga śmiechu). Przewodniczka na ścieżce kobiecości i naturalnej duchowości. Ukończyła liczne kursy i warsztaty dotyczące samoświadomości, rozwoju osobistego i duchowego, zdrowego stylu życia, pracy z energią i kobiecości. Absolwentka dwuletniej szkoły szamańskiej Arvick Baghramian. Więcej przeczytasz tutaj.

Dla kogo?

Dla każdej kobiety, pragnącej odnowić swoje siły witalne i duchowe. Nie musisz mieć doświadczenia w jodze, szamanizmie ani rozwoju.

Przed wyjazdem stworzę grupę na WhatsApp aby można było połączyć siły w kwestii dojazdu na miejsce. Podam też wszystkie szczegóły odnośnie tego co będzie potrzebne.

Inwestycja w ciało i duszę:

Early bird – rezerwacja i wpłata zaliczki do 31.03.2024 – 2900 zł

Cena regularna (po 31.03.2024) – 3100 zł

Cena zawiera opłatę za udział w zajęciach jogi, warsztatach i medytacjach oraz noclegi i pełne wyżywienie wegetariańskie. Dodatkowo gratis jest 1 wspólna sesja spa (sauna fińska i jacuzzi) oraz korzystanie z rowerów.

UWAGA! Tylko wpłata zaliczki rezerwuje Twoje miejsce – w przypadku zapisu i nieopłacenia zaliczki w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

Zapisy:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata 500 zł bezzwrotnej zaliczki gotówką lub przelewem na konto podane poniżej. W tytule proszę wpisać „Zaliczka za wakacje Opowieści ciała i duszy + swoje imię i nazwisko”

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Pozostała kwota płatna przelewem lub gotówką najpóźniej na miesiąc przed warsztatami. W przypadku wolnych miejsc można zapisać się także później.

Istnieje możliwość płatności w ratach (szczegóły ustalane indywidualnie).

Zapisując się na warsztaty potwierdzasz akceptację Regulaminu, dostępnego tutaj.

W razie dodatkowych pytań odezwij się do mnie.

Ja już bardzo się cieszę na ten wspólny czas blisko Natury i siebie! Czekam na Was moje piękne Dusze! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *