Grafik wakacyjny Studio Prana

Grafik wakacyjny Studio Prana

Na okres wakacji grafik Studio Prana zmieni się. Ćwiczymy wspólnie od ostatniego tygodnia czerwca do 1. sierpnia. W sierpniu studio będzie nieczynne. Poniżej znajdziecie grafik wakacyjny, opisy poszczególnych zajęć i ceny. W ofercie będą znane Wam regularne zajęcia łagodnej vinyasy i yin jogi a także kilka nowości w formie kursów.

Zapisy:

  • osobiście u mnie
  • telefonicznie: 500534416 (telefon lub sms)
  • przez e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl

Ulga dla dolnych pleców – 6-tygodniowy kurs, podczas którego będziemy wykonywać różne ćwiczenia przynoszące ulgę w dolegliwościach dolnego odcinka kręgosłupa. Są to także świetne zajęcia dla wszystkich, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej. Nie jest on przeznaczony dla osób w aktywnym stadium choroby związanej o odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Szczegóły tutaj. Cena za całość to 300 zł.

Joga dna miednicy – 6-tygodniowy kurs, skierowany do kobiet, podczas, którego nauczymy się świadomie pracować z mięśniami dna miednicy. Celem zajęć jest zharmonizowanie tego obszaru, pogłębienie świadomości i rozluźnienia w obszarze miednicy i nauka wplecenia tej wiedzy w życie codzienne. Tutaj przeczytasz więcej o kursie. Cena za kurs to 300 zł.

Łągodna vinyasa – zajęcia w stylu vinyasa krama, przeznaczone dla osób średniozaawansowanych i po kursie dla początkujących. Jest dynamiczna odmiana jogi, ale spokojniejsza niż typowa vinyasa. Dużą uwagę przywiązujemy do oddechu i uważności na ciało. Tutaj przeczytasz więcej o tym podejściu. W wakacje odbędzie się 5 zajęć vinyasy (od 2.07. do 30.07), cena karnetu na te zajęcia to 200 zł.

Moc medytacji – 6-tygodniowy kurs medytacji w formie stacjonarnej i online z możliwością odtworzenia w dowolnym momencie. Na kursie poznacie rodzaje różnych technik medytacyjnych, zaczynając od najprostszych przez bardziej zaawansowane. Poznacie znaczenie relaksacji, uważności i koncentracji. Wykorzystamy obserwację, wizualizację, praktyki skierowane na właściwości serca, a także mantry i introspekcję. Na prawie wszystkich zajęciach pojawią się też techniki wykonywane w pozycji leżącej, tak aby zrelaksować także i ciało. Kurs będzie odpowiedni zarówno dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Tutaj przeczytasz więcej o kursie. Cena karnetu to 300 zł.

Przygotowanie do balansów na rękach – 4-tygodniowy kurs skierowany do osób średniozaawansowanych, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z pozycjami równoważnymi na rękach. Kurs będzie odpowiedni także dla osób, które chcą wzmocnić swoje ręce i centrum ciała. W programie podstawowe łatwe pozycje balansowe. Już sama droga do balansów buduje siłę, sprawność i zwiększa pewność siebie. Tutaj przeczytasz więcej. Cena za kurs to 200 zł.

Yin joga – spokojne zajęcia jogi, przeznaczone dla wszystkich. Podczas praktyki yin jogi zostajemy w pozycjach na dłużej, działają rozciągająco i relaksująco. Tutaj przeczytasz więcej o tym stylu. W wakacje odbędzie się 5 zajęć yin jogi (od 27.06. do 1.08. oprócz 4.07.), cena karnetu na te zajęcia to 200 zł.

Wszystkie zajęcia odbędą się jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych. W przypadku większego zainteresowania którymś kursem lub zajęciami istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej grupy w innym terminie.

Promocje na karnety, czyli wakacyjna matematyka karnetowa:

200+200 = 350 zł

200+200+200 = 500 zł

200+300 = 450 zł

300+300 = 500 zł

300+200+200 = 600 zł

300+300+200=700 zł

300+200+200+200 = 750 zł

Zapisując się na wybrany kurs lub zajęcia nie ma możliwości przepisywania się pomiędzy grupami czy odrabiania zajęć. Szczególnie kursy charakteryzują się pewną ciągłością materiału, dlatego przychodzenie na pojedyncze zajęcia będzie możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc.

Płatność:

gotówką u mnie osobiście lub przelewem na konto do 21.06.2024

Millennium Bank

numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Miejsce:

Wszystkie zajęcia odbywają się w Studio Prana na ul. Mickiewicza 7/6 w Olsztynie (naprzeciwko Optyka, zielone drzwi pod złotymi balkonami, drugie piętro)

Uczestnicząc w zajęciach, zobowiązujesz się na przestrzeganie zasad zawartych w obowiązującym Regulaminie zajęć.

Tutaj zapoznasz się moją Polityką Prywatności.

Więcej o mnie przeczytasz na tej stronie.

Zapraszam serdecznie! 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *